ثروتی، رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: با توجه به رد شدن از پیک بیماری اما وضعیت کرونا در شهرستان بروجرد شکننده است.

امین ثروتی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: روند ابتلا به کرونا در بروجرد با شیب بسیار کند، کمتر شده اما میزان بستری ها در روز گذشته کمی افزایش یافت که نشان می دهد وضعیت کرونا در بروجرد شکننده و نگران کننده است.

وی افزود: البته پیک پنجم را رد کردیم ولی لازم است پروتکل های بهداشتی به دقت رعایت شود تا از شیوع گسترده این بیماری جلوگیری گردد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد با اشاره به روند تسریع واکسیناسیون در بروجرد گفت: تعداد مراکز واکسیناسیون در بروجرد از شش مرکز به ۱۲ مرکز افزایش یافت البته قرار است که سه مرکز دیگر اضافه شود و تعداد مراکز به ۱۵ مرکز برسد.

ثروتی بیان کرد: با افزایش تعداد مراکز و حجم واکسن ها، روند واکسیناسیون تسریع یافته و روزانه بالغ بر شش هزار دوز واکسن در بروجرد تزریق می شود.

وی خاطر نشان کرد: در کنار تزریق واکسیناسیون لازم است که همه افراد چه کسانی که واکسن دریافت کرده اند و چه افرادی که هنوز واکسن را دریافت نکرده اند، دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/