سرهنگ حسنوند، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: نقش بسیج در گام دوم انقلاب بسیار پررنگ است.

به گزارش سفیر افلاک سرهنگ احمد حسنوند در جشنواره مالک اشتر با اشاره به نقش بسیج اظهار داشت: از ابتدای تشکیل بسیج تاکنون، هر زمانی که نیاز بوده بسیجیان برای خدمت رسانی به مردم وارد میدان عمل شده اند به طوری که در روزهای سیل، زلزله، کرونا و سایر موارد همیشه پیش قدم بوده اند.

وی افزود: با شیوع کرونا، بسیج برای ضدعفونی مکانها و معابر، کمک مومنانه، واکسیناسیون اقدامات قابل توجهی انجام داده که در شهرستان بروجرد سه مرکز واکسیناسیون تجمیعی توسط بسیج راه اندازی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: در رزمایش کمک مومنانه و کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا، بسیج غوغا کرد و دقیقا کاری که مالک اشتر برای امام علی(ع) انجام داد، بسیج هم امروز برای رهبری همین کار را انجام می دهد و بدون هیچ چشم داشتی همیشه در وسطه میدان خدمت به مردم قرار دارد.

سرهنگ حسنوند خاطر نشان کرد: همچنین برگزاری یادواره های شهدا نمونه ای از فعالیت های بسیج در راستای ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی با بیان این که بسیج در گام دوم نقش مهمی دارد، گفت: رهبری گام دوم را ابلاغ نموده و نقش بسیج در گام دوم انقلاب بسیار پررنگ است  تا جایی که اگر قرار است بسیج و سپاه قویتر از همیشه در میدان باشند، بهترین مسیر، مسیر گام دوم انقلاب است که براساس رهنمودهای رهبری گام برداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد، رمز موفقیت بسیج را مطیع امر رهبری برشمرد و افزود: بسیج از ابتدا تاکنون کاملا مطیع امر ولی فقیه است و طبق فرموده های مقام معظم رهبری قدم برمی دارد.

سرهنگ حسنوند اظهار داشت: فرهنگ بسیج در روحیه افراد بسیجی تاثیر گذار بوده و سبب می شود تا فرد بسیجی شخصیت جذابی داشته باشد و باید تلاش کرد تا بسیجی یک الگو برای همه باشد.

وی با اشاره به ضرورت اطلاع از فضای مجازی بیان کرد: امروز لازم است بسیج از فضای مجازی به خوبی مطلع باشد چرا که امروز گسترش تکنولوژی و فضای مجازی سبب شده تا افراد در این حوزه اطلاعات و آگاهی کافی را داشته باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد از برگزاری جشنواره بسیج در بروجرد خبر داد و گفت: در بهمن ماه امسال، جشنواره بسیج در بروجرد برگزار می شود که در هشت موضوع مختلف اجرا می گردد که هدف اصلی از این جشنواره ارتقای  شورای پایگاه است.

انتهای پیام/