سرهنگ حسنوند گفت: 4300 بسته معیشتی در بروجرد توزیع شد.

سرهنگ احمد حسنوند در گفت و گو بابازتاب بروجرد اظهار داشت: در شهریور ماه و همزمان با هفته دفاع مقدس چهار هزار و ۳۴۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در شهرستان توزیع شد که ارزش هر بسته معیشتی بیش از ۲۵۰ هزار تومان بوده و در مجموع یک میلیارد و ۸۵ میلیون تومان برای تهیه این تعداد بسته معشتی هزینه شده است.

وی افزود: همچنین در این ایام هشت سری جهیزیه با هزینه ای بالغ بر ۴۶ میلیون تومان تهیه و به نوعروسان نیازمند بروجرد اهدا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: همچنین در این مدت ۵۰ بسته بهداشتی به ارزش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۲۷ هزار و ۹۲۰ پرس غذای گرم با هزینه ۶۲۱ میلیون تومان طبخ و در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

سرهنگ حسنوند خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته، تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید بود که دو هزار و ۶۴۸ بسته لوازم التحریر با هزینه ۵۴۵ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان تهیه و در بین دانش آموزانی که نیاز به آنها داشتند، توزیع شد.

وی بیان کرد: البته علاوه بر تهیه جهیزیه، بسته معیشتی و بهداشتی، لوازم التحریر، اقدامات دیگری هم در راستای رزمایش کمک مومنانه صورت گرفته که در مجموع در شهریور ماه امسال دو میلیارد و ۳۶۴ میلیون تومان کمک مومنانه در بخش های مختلف بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/