گودرزی گفت: استاندار جدید لرستان با انتخاب مدیران انقلابی و جهادی، موجبات رضایتمندی مردم را ‌فراهم نماید.

به گزارش بازتاب بروجرد عباس گودرزی با اشاره به معرفی «فرهاد زیویار» به عنوان استاندار جدید لرستان، اظهارداشت: انتخاب فرهاد زیویار را به عنوان استاندار جدید لرستان در دولت سیزدهم به فال نیک می گیریم چرا که استاندار جدید فردی انقلابی، مومن، بسیجی و دارای روحیه جهادی است و ناظر به شناختی که از وی وجود دارد و سابقه فعالیت در سطوح مختلف و با توجه به جهت گیری شان، خوشبین هستیم که حضور وی منشاء خیر و برکت در استان محروم لرستان باشد.

وی افزود: امیدواریم حضور استاندار جدید لرستان، در جهت افزایش امید و اعتماد مردم، با روحیه کارآمدی و پیگیری مطالبات مردم، منشاء خیر و برکت باشد و بتواند در توسعه استان و همچنین رفع محرومیت ها و پیشرفت همه استان، از استانداران موفق باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به رویکرد دولت سیزدهم که رویکردی انقلابی و مردمی است و تلاش آن محرومیت زدایی و افزایش امید بوده، استاندار جدید لرستان نیز با روحیه جهادی و انقلابی می تواند گام هایی موثر و اساسی برای پیشرفت استان بردارد.

وی عنوان کرد: ما به عنوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تمام توان در جهت موفقیت وی قدم برمی داریم و با حمایت از دولت جدید و استاندار لرستان، زمینه پیشرفت و گسترش عدالت را فراهم خواهیم کرد.

گودرزی با اشاره به انتخاب مدیران، تصریح کرد: انتظار داریم که استاندار جدید با انتخاب مدیران مردمی، مومن، انقلابی، شجاع، پاکدست، جهادی، پرکار، عاشق خدمت و کارآمد بتواند موجبات رضایتمندی مردم استان را فراهم نماید.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک