پارسا گفت: 1200 متقاضی مسکن ملی در بروجرد، واریز وجه داشته اند.

احمد پارسا در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: پروژه اقدام مسکن ملی با هدف خانه دار شدن برای افراد فاقد خانه تعریف شده که با ارائه تسهیلات، زمین و آرودن سهم متقاضی، منازلی تهیه و در اختیار این قشر قرار گیرد.

وی افزود: از سه هزار نفری که تاکنون تشکیل پرونده داده اند، هزار و ۲۰۰ نفر وجه اولیه مورد نظر را پرداخت کرده اند و مابقی متقاضیان هنوز نسبت به پرداخت این وجه اقدامی نداشته اند.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد تصریح کرد: در همین راستا پروژه ۲۴۰ واحدی که از چندی پیش آغاز شده اکنون ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، همچنین پروژه ۱۴۴ واحدی اقدام مسکن ملی در مراحل اولیه حدود پنج درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پروژه سه هزار واحدی هم اقدامات اولیه آن انجام شده و مراحل بعدی کار به زودی آغاز می شود.

پارسا گفت: خوشبختانه در شهرستان بروجرد برای اجرای این پروژه مشکل زمین وجود نداشت و همین سبب شد تا اقدامات اولیه برای آغاز کار به خوبی انجام شود.

وی با اشاره به تسهیلات این طرح افزود: تاکنون ۲۲۰ واحد این پروژه موفق به دریافت تسهیلات ۲۵۰ میلیون تومانی شده اند و مابقی واحدها نیز طبق پیشرفت فیزیکی که داشته باشند، مشمول دریافت تسهیلات می شوند.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد خاطر نشان کرد: با توجه به این که از سه هزار متقاضی حدود هزار و ۲۰۰ نفر وجه اولیه را واریز نموده اند، احتمالا برای تکمیل ظرفیت، با اعلام وزارت راه و شهرسازی، متقاضیان جدید جایگزین افرادی که وجه واریز نکرده اند، می شوند.

انتهای پیام/