چگنی، عضو شورای شهر بروجرد گفت: 24 میلیارد تومان امسال برای نهضت آسفالت در بروجرد هزینه می شود.

اشرف چگنی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: یکی از اقدامات برنامه ریزی شده در بروجرد، نهضت آسفالت است که امسال ۱۴ میلیارد تومان برای آسفالت در نظر گرفته شده بود ولی با رایزنی های انجام شده ۱۰ میلیارد تومان هم اضافه شد و در مجموع ۲۴ میلیارد تومان در این بخش هزینه می شود.

وی افزود: البته بخشی از آسفالت در بروجرد انجام شده و مابقی هم در دستور کار است که تلاش می شود تا قبل از فصل سرما انجام شود.

عضو شورای شهر بروجرد تصریح کرد: در همین راستا علاوه بر لکه گیری و آسفالت برخی از کوچه ها و خیابانها، مسیرهای بلوار شهید محمد بروجردی، بلوار جانبازان و پردیس برای آسفالت آماده شده اند که این اقدام یکی از فعالیت های عمرانی است که در دستور کار قرار دارد.

چگنی با اشاره به بدهی شهرداری به تامین اجتماعی بیان کرد: سالها این میزان بدهی به اضافه جریمه روی هم انباشته شده بود که با برنامه ریزی های لازم پرداخت آن در برنامه قرار گرفت و هم اکنون ماهانه پنج میلیارد تومان از مبلغ بدهی به حساب تامین اجتماعی پرداخت می شود.

وی بیان کرد: تاکنون ۲۵ میلیارد تومان از بدهی پرداخت شده و حدود ۳۵ میلیارد تومان دیگر باقی مانده که تلاش می شود تا پایان سال پرداخت شود.

انتهای پیام/