امام جمعه بروجرد گفت: دشمنان از وحدت مسلمانان هراس دارند.


به گزارش بازتاب بروجرد حجت‌الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به روز نابیناییان اظهارداشت: برخی از نعمت بینایی محروم هستند ولی خداوند استعدادها و هوش بالقوه ای داده که توانایی آنها در عرصه های مختلف مشهود است و باید به این افراد احترام گذاشت.
وی با اشاره به هفته وحدت افزود: در برابر آمریکا و زورگویان باید ایستاد و همیشه دشمنان از اختلاف بین مسلمانان و مذاهب بیشترین سواستفاده را کرده اند تا بتوانند به اهداف خود برسند اما هرچه اتحاد و همبستگی بین مسلمانان بیشتر باشد دشمنان به عقب رانده می شوند.
امتم جمعه بروجرد تصریح کرد: امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب بر وحدت تاکید کردند که این وحدت سبب پیشبرد اهداف شده است و امروز وحدت مسلمانان سبب شده تا دشمن هراسان شود.
حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: آمریکا افغانستان را ترک کرده ولی نوکران آنها دقیقا همان وحشی گری های آمریکا را انجام می دهند و هفته گذشته ۱۰۰ نفر از نمازگزاران در مسجدی توسط همین افراد به خاک و خون کشیده شدند.

وی بیان کرد: این داعشی ها بویی از انسانیت نبرده اند و این حرکت بسیار محکوم است و امیدواریم با رسوایی نیست و نابود شوند.
وی با اشاره به مذاکره با کشورهای اروپایی گفت: در دولت قبل اصرار بر مذاکره داشتند و گمان می کردند کنار آمدن با دشمن مشکلات را حل می کند اما تحریم های دیگری را اعمال کردند ولی در دولت جدید بر مذاکره مفید تاکید دارد.
امام جمعه بروجرد گفت: امروز کشورهای غربی تاکید بر مذاکره دادند و می ترسند مبادا با تکیه بر توان داخلی تحریم ها را بی اثر کنند.

انتهای پیام/