حجت الاسلام حسینی گفت: تکریم ارباب رجوع در همه دستگاه ها الزامی است و هیچ کسی حق توهین به افراد مراجعه کننده به ادارات را ندارد.

به گزارش بازتاب بروجرد سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به هفته وحدت و میلاد پیامبر(ص) اظهار داشت: اتحاد و وحدت مهمترین رمز پیروزی مسلمانان است و به همین مناسبت مراسم و جشن هایی در مساجد بروجرد برگزار می شود.

وی با اشاره به شهادت شهید مصطفی خیمین گفت: دشمن خیال می کرد که پس از امام(ره) فرزندش می تواند برای دشمنان خطرناک باشد لذا تصمیم گرفتند که وی را به شهادت برسانند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: با شهادت شهید مصطفی خمینی موجی به راه افتاد و عده زیادی از سخنرانان کشور به افشاگری علیه رژیم پرداختند و شهادت وی سبب شد تا قیامی به پا گردد.

حجت الاسلام حسنی با اشاره به سالروزعهدنامه گلستان افزود: این عهدنامه بین ایران و روسیه بسته شد و در واقع به کشور ما تحمیل شد البته دولتمردان آن زمان عرضه نداشتند و مردم هم به دلیل اینکه کسی نبود که رهبری آنها را انجام دهد، نتوانستند وارد میدان شوند.

وی با اشاره به استفاده درست و اصولی از فضای مجازی گفت: سال گذشته در یکی از خانه سالمندان بروجرد پیرمردی مورد اهانت و کتک کاری قرار می گیرد که سریعا این فرد مجازات می شود ما جدیدا این موضوع در فضای مجازی مطرح شده که انتشار چنین موادری سبب خوشحالی دشمن می شود.

انتهای پیام/