فلاح گفت: طرح جمع آوری و ساماندهی وانت بارها در بروجرد اجرا می شود.

مسعود فلاح در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: در راستای کاهش ترافیک در خیابان های پرتردد و هسته اصلی شهر، طرح جمع آوری و ساماندهی وانت بارها در بروجرد اجرا می شود.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، وانت بارهای میوه فروشی که در خیابان های پرتردد و اصلی شهر وجود دارد، جمع آوری و در نقطه مشخصی ساماندهی می شوند که این کار می تواند به کاهش بار ترافیکی در خیابانها کمک کند.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد تصریح کرد: همچنین اجرای طرح پارکبان از دیگر طرح هایی است که با اجرای این طرح ها تلاش می شود تا به رفع مشکل ترافیک کمک شود.

فلاح عنوان کرد: در بروجرد ۱۶ دوربین پایش تصویری وجود دارد و در صورتی که در اختیار شهرداری قرار گیرد می تواند در این حوزه ترافیک موثر باشد.

وی بیان کرد: اجرای طرح های ترافیک با همکاری شهرداری، نیرو انتظامی و راهور است که امیداریم با این طرح ها ترافیک در نقاط پرتردد بروجرد برطرف گردد.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد با اشاره به لایروبی رودخانه ها قبل از فصل بارش خاطر نشان کرد: بخش زیادی از رودخانه های بروجرد لایروبی شده و در سطح شهر نقاطی که سالها قبل در زمان بارش مشکل انباشت آب داشتند برطرف شدند.

فلاح گفت: در حال حاضر تنها در مقابل شهرک صنعتی، مقابل دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) و ابتدای محور اراک بروجرد هنگام بارش با انباشت آب در سطح جاده روبرو هستیم که پیگیری برای رفع مشکل این بخش ها در دستور کار است.

انتهای پیام/