حجت الاسلام حسینی گفت: برخورد سپاه با ناوهای آمریکایی در دزدی نفت، اوج شجاعت ایران را به دنیا نشان داد.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: حماسه دو روز پیش سپاه در ناکام گذاشتن دزدی دریایی توسط آمریکا،  پوزه دشمن را به خاک مالید و با متجاوزانی برخورد کردند که  قصد دزدی نفت را داشتند و این فقط یک کار نظامی نیست بلکه عقلانی است و با کسانی که سابقه جنایت دارند باید جنگید، باید با دزدان دریایی برخورد کرد و اینگونه شیرمردان سپاه بر عرشه کشی فرود آمدند و اوج شجاعت را نشان دادند و سبب بهت جهان شد.

وی افزود: در این عملیات، آنها حتی جرات شلیک یک گلوله هم نداشتند و پیام های این حرکت مهم دارد این که آمریکا باید بساط خود را جمع کند چرا که زوال او تسریع یافته است و آمریکا با افراد معمولی طرف نیست بلکه با حاج قاسم هایی طرف است و همه اینها همرزمان حاج قاسم هستند که در این راه اقدام می کنند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: آمریکا در منطقه جایی ندارد و یکی از انتقام های خون حاج قاسم، خروج نیروهای آمریکایی است و پیام دیگر این اقدام این است که عده ای که دلخوش به امریکا هستند، ببینند که آمریکا جرات انجام هیچ کاری را در برابر اقتدار ما ندارد و برخی فقط به آمریکا نگاه می کنند اما دیدند که چگونه در عملیات اخیر ذلیل شدند.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر نظارت بازار عنوان کرد: از دولت به خاطر برخی از اقدامات تشکر می کنیم و یک انتقاد هم داریم، انصافا دولت بحث واکسن را به خوبی مدیریت کرد، سفرهای استانی رئیس جمهور بسیار خوب و پسندیده است که به امور مردم رسیدگی می کند و همچنین مدیریت حمله سایبری به سامانه سوخت، اما مردم از گرانی ناراحت هستند و از عدم نظارت گلایه دارند و بازرسی و صمت نظارت کنند چرا که این گرانی به اقشار بی درآمد و کم درآمد فشار وارد کرده است.

وی با اشاره به حماسه ۱۳ آبان گفت: دیروز همه مردم و دانش آموزان حضور خوبی در یوم اله ۱۳ آبان داشتند و بار دیگر خشم خود را علیه استکبار فریاد زدند و این حضور دشمن را مایوس می کند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به لزوم ارائه تذکر به افراد بدحجاب افزود: متاسفانه دیده می شود در برخی از فروشگاه های بزرگ، رستوران ها و هتل ها، از دختران بدحجاب بزک کرده استفاده می کنند و این نشات گرفته از بی تفاوتی جامعه است و باید در صورت مشاهده تذکرات لازم داده شود و اگر رعایت نکنند ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر و نیروی انتظامی قطعا برخورد خواهد کرد.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: یکی از مناسبت های این هفته، شهادت سردار تهرانی مقدم است که مردی بزرگ و کسی بود که در صنایع موشکی نقش مهمی ایجاد کرد و شاگردان وی امروز این راه را ادامه می دهند.

وی با بیان این که سربازارن گمنان امام زمان(عج) نقش مهمی در امنیت دارند گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در شش ماهه امسال ۷۸ باند قاچاق اسلحه و مهمات را منهدم کردند که اگر این افراد توطئه ها را خنثی نکنند فاجعه ایجاد می شود و تلاش این افراد در امنیت نقش مهمی دارند.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: بیماری کرونا ضربات مادی و معنوی زیادی را وارد کرده و گرفتاری های زیادی را ایجاد کرد و باید بپذیریم که بخشی از آن نتیجه اعمال خودمان است چرا که شاکر نبودیم.

انتهای پیام/