حجت الاسلام حسینی گفت: دولت جدید با مدیریت درست، مشکلات اقتصادی را برطرف می کند و نگاه به غرب برای حل مشکلات ندارد.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: رویکرد ایران در مذاکرات برجام در این دولت این گونه است که تصمیم دارند مسائل اقتصادی را به برجام گره نزنند چرا که می توانیم با مدیریت درست این مشکلات اقتصادی را حل کرد.

وی افزود: در دولت قبلی هر مسئله ای از کشور را به برجام ارتباط می دادند و این سبب تعلل و سو استفاده دشمن شده بود اما در این دولت تکیه بر ظرفیت های داخلی مد نظر است و این که هیچگاه نگاه به غرب نباشد چرا که به هیچکدام از تعهدات خود عمل نکردند.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر نظارات بازار، تصریح کرد: مشکل اقتصادی یک شبه حل نمی شود ولی برخی کارها نیاز به مدیریت دارد و نیازی به بودجه ندارد و لازم است در این راستا مسئولین بروجرد برای نظارت بازار، اقدام جدی انجام دهند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: اصناف در ایام کرونا بسیار صدمه دیدند اما عده ای سودجو و منفعت طلب از این وضعیت بازار سو استفاده می کنند و هرچه نظارتها کمرنگ باشد، سودجویان بیشتری از این وضعیت سواستفاده می کنند.

وی بیان کرد: لازم است که تعزیرات برخود جدی و قانونی با متخلفان و اخلالگران بازار داشته باشد، متاسفانه وضعیت مرغ به یک معضل تبدیل شده و این نشان دهنده ضعف برخی مسئولین است که تنظیم بازار ضروری است.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: استاندار هم لازم است که مدیران شهرستانی را کمک کند تا مشکل تنظیم بازار حل گردد  و آنچه هست عادلانه و با قیمت مناسب در بازار توزیع شود.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به هفته کتابخوانی گفت: مطالعه کتاب کمتر شده و بسیاری به سمت فضای مجازی روی آورده اند اما متاسفانه از همین فضای مجازی هم به درستی استفاده نمی کنند.

وی بیان کرد: می طلبد جوانان قدر کتاب و مطالعه را بدانند، البته از فضای مجازی هم می توان اطلاعاتی کسب کرد ولی کتاب خواندن ارتباط دیگری می تواند برقرار کند و اگر اهل مطالعه باشیم هر مسئله یا را می توان تحلیل کرد.

امام جمعه بروجرد به رزمایش ذوالفقار اشاره کرد و افزود: این رزمایش بخشی از توانمندی های نظام را به دنیا نشان داد که اقتدار ایران را افزایش داد.

انتهای پیام/