حجت الاسلام حسینی گفت: مجاهدت بسیج در همه عرصه های مختلف بی نظیر است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در گردهمایی بسیجیان بروجرد که همزمان با هفته بسیج برگزار شد اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بسیج به فرمان امام(ره) تشکیل شد که از همان ابتدا تاکنون بسیج همیشه منشاء خیر و برکت بوده و در هر صحنه و عرصه ای که نیاز بوده خالصانه به مردم و کشور خدمت رسانی کرده است.
وی افزود: در هشت سال جنگ تحمیلی، بسیجیان در کنار سایر نیروهای مسلح، با عشق به خدا در میدان نبرد با دشمن حاضر شدند و چنان حضور پرشوری داشتند که با ایستادگی، ایران در برابر دشمن به پیروزی رسید.
امام جمعه بروجرد با بیان این که بسیجیان همیشه جهادگونه در میدان حضور دارند، گفت: مجاهدت های بسیج در زمان جنگ تحمیلی، حوادث غیر متقربه مانند سیل و زلزله و در این روزهای کرونا بسیار بی نظیر است که انسان های مخلص این گونه با عشق، به مردم خدمت می کنند.
حجت الاسلام حسنیی عنوان کرد: تواضع و فروتنی در برابر مسلمانان و ایستادگی در برابر جبهه کفر از مهمترین ویژگی های بسیج است و همین ویژگی سبب شده تا بسیاری از کشورهای دیگر از مکتب بسیج الگو بگیرند.
وی بیان کرد: طی این سالها علیرغم همه توطئه ها و حیله های دشمن برای ضربه به انقلاب، اما ملت ایران با فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی و شهادت طلبی موفق شده اند همه این توطئه ها را به شکست برسانند.
امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود که در کنار سایر رزمندگان در برابر جبهه کفر ایستاد و با همکاری و همدلی موفق شدند دشمن را به عقب برانند و امروز الگویی موفق برای همه مردم و بسیجیان است.
حجت الاسلام حسینی بیان کرد: استمرار انقلاب اسلامی ایران در گرو تلاش شبانه روزی، جهادی و کار انقلابی است و لازم است که مدیرانی جهادگر در راس کارها قرار گیرند تا با دغدغه و دلسوزی بتوانند مشکلات را برطرف کنند.
انتهای پیام/