حجت الاسلام حسینی گفت: برخورد با حقوق های نجومی، مطالبه مهم مردم و رهبری است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: دولت و قوه قضائیه قرار است با حقوق های نجومی برخورد کند که این مهم یکی از مطالبات مردم و رهبری است و قطعا برخورد با این حقوق ها می تواند سبب برقراری و گسترش عدالت شود.

وی با اشاره به آغاز مذاکرات در آذرماه افزود: آمریکا همیشه بدعهدی کرده و خواهد کرد که در این راستا تلاش می کند با همدستان خود علیه ایران جوسازی کند اما قطعا ایران در مذاکرات مقتدرتر حضور دارد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: تجزیه برخی از کشورها از جمله عراق و سوریه یکی از خواسته های دشمنان بوده و عدم تحقق آن سبب عصبانیت استکبار شده است.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که فعالیت هسته ای با ترور دانشمندان متوقف نمی شود، گفت: دشمنان تصور می کنند اگر دست به ترور دانشمندان هسته ای بزنند می توانند توقفی در برنامه های هسته ای ایران ایجاد کنند در حالی که دانشمندان زیادی در این مسیر تربیت شده اند که همان مسیر را ادامه می دهند.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس بیان کرد: شهید مدرس بهترین الگو برای نمایندگان مجلس است که بسیار بابصیرت در این مسیر حرکت کرد و به درجه شهادت نائل آمد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به همکاری بسیج اصناف در نظارت بازار، خاطر نشان کرد: تنظیم بازار با کمک دستگاه ها و بسیجیان آغاز شده و با رصد و نظارت می توان از تخلفات و یا گرانی های سلیقه ای جلوگیری کرد.

انتهای پیام/