سردار کشکولی گفت: بسیج در هر عرصه ای که انقلاب نیاز داشته وارد عمل شده است.

به گزارش سفیر افلاک سردار مرتضی کشکولی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بسیج به فرمان امام(ره) تشکیل شد که طی این سالها همیشه در همه صحنه ها حضور داشته و همواره در خدمت مردم بوده است.

وی افزود: بسیجیان در راه رضای خدا و با هدف کمک به مردم، در این مسیر قدم می گذارند و همیشه موفقیت و سربلندی را در هر عرصه ای که وارد شده اند، کسب نموده اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: در طول این سالها در هر دهه و برهه ای، جوانانی بسیجی برخاسته اند که توانسته اند در راه دفاع از اسلام و انقلاب بدرخشند، در سال های جنگ تحمیلی نوجوانی مانند شهید فهمیده آنگونه از وطن خود دفاع کرد و در این برهه نیز شهید حججی و حاج قاسم ها اینگونه با تقدیم جان، از ارزشها دفاع نمودند.

سردار کشکولی بیان کرد: در هر عرصه ای که انقلاب نیاز به حضور بسیج داشته، بسیج با تمام توان حضور یافته و مقدس بودن بسیج به همین موضوع برمی گردد که همیشه در خدمت اسلام، انقلاب، قرآن و مردم است.

وی با اشاره به پیشرفت روز افزون بسیج، گفت: باید تلاش کرد تا نوجوانان و جوانان به سمت بسیج رفته و این فرهنگ بیش از گذشته در بین نسل جوان ترویج یابد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطر نشان کرد: امروز دشمن تلاش دارد تا بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند اما بصیرت و آگاهی ملت ایران سبب شده تا توطئه های دشمنان خنثی شود.

سردار کشکولی عنوان کرد: در همه شرایط خاص بسیجیان بدون هیچ چشم داشتی برای کمک به مردم خصوصا برای محرومیت زدایی جانانه تلاش کرده و در واقع این بسیجیان با خدا معامله می کنند.

وی بیان کرد: بسیج نه تنها در مسیر رشد و پیشرفت حرکت می کند بلکه در عرصه ها و بخش های مختلف سبب رشد و موفقیت می شود و افتخاری است که سپاه جذب بسیجیان و سپس تعلیم و تربیت این انسان های خالص را انجام می دهد.

انتهای پیام/