فلاح گفت: با هدف کاهش بار ترافیک، خیابان های منتهی به هسته مرکزی بروجرد، یک طرفه می شوند.

مسعود فلاح در گفت و گو با سفیرافلاک اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات در بروجر، ترافیک است که تاکنون چندین طرح اجرایی شده ولی نتیجه رضایت بخشی را نداشته است که در برنامه ریزی اخیر قرار شد که یک طرفه شدن خیابان های منتهی به هسته شهر در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، از چهار راه باغمیری تا خیابان شهدا، خیابان صفا و قیام یک طرفه می شود البته به دنبال این طرح نیز خطوط ویژه اتوبوسرانی نیز در نظر گرفته شده است.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد تصریح کرد: بعد از نهایی شدن این طرح، در سطح شهر اجرایی می شود که می تواند در کاهش ترافیک هسته شهر بسیار موثر باشد و در کنار این طرح نیز، پارکبانان نیز مشغول به فعالیت می شوند.

فلاح پارکینگ های طبقاتی را یکی از مهمترین نیازهای شهر بروجرد برشمرد و افزود: به دلیل ترافیک در شهر، یکی از مهمترین نیازها احداث و ایجاد پارکینگ های طبقاتی است که جانمایی های صورت گرفته ولی به دلیل مشکلات مالی تاکنون اجرایی نشده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر ساماندهی دستفروشان در اولویت قرار گرفته و سپس ایجاد پارکینگ های طبقانی نیز در دستور کار قرار می گیرد که یا به صورت مشارکتی و یا توسط شهرداری راه اندازی شود.

انتهای پیام/