حسینی گفت: آثار علامه شهیدی در تاریخ ماندگار است.

به گزارش بازتاب بروجرد  سید محمد حسینی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت علامه سید جعفر شهیدی که در سینما فلسطین بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: وظیفه همه ماست که در تکریم این بزرگان بکوشیم جرا که عمر خود را در مسیر نشر فضایل اخلاقی قرار دادند و در ترجمه نهج البلاغه سالها تلاش کرده و افتخار آفریندند.

وی افزود: بزرگداشت بزرگان و علما سبب می شود تا نسل جوان با علما، بزرگان، مفاخر و مشاهیر آشنا شوند و از آثار آنها نیز استفاده نمایند و این همه آثار از مفاخر و بزرگان، نشان دهنده عنایت خدا به آنهاست.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: آثار علامه شهیدی در تاریخ ماندگار است، این فرد بزرگ علامه، متفکر، مولف، مترجم و اندیشمندی بود که وجود این شخصیت ها سبب می شود تا دانشگاه یک معنویت خاصی پیدا کند.

حسینی با اشاره به وحدت حوزه و دانشگاه، عنوان کرد: معنویت در نزد چنین بزرگانی بسیار زیاد و حائز اهمیت بود و باید طلایه داران این حرکت را معرفی کرد که نمونه آن شهید مفتح بود که در این راه به درجه شهادت رسید.

وی بیان کرد: بروجرد آسمان پرستاره ای دارد که سرشار از شخصیت های زیادی است که هر کدام افتخار هستند و هر کسی که صاحب کمالات است باید تکریم شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: هنر جذابیتی دارد که افراد را به سمت خود می کشاند و علما و بزرگان کشور باید الگو و اسوه باشند.

انتهای پیام/