چگنی گفت: با توجه به این که برخی از کارگران شهرداری های استان، 11 ماه حقوق معوقه دارند از این رو پرداخت حقوق معوقه کارگران شهرداری باید در اولویت باشد.

اشرف چگنی در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات در برخی از شهرداری های استان، حقوق معوقه کارگران است که تلاش داریم تا مشکل بررسی شود.

وی افزود: در برخی از شهرداری های استان ۱۱ ماه حقوق معوقه وجود دارد که باید موانعی که سبب به تعویق افتادن حقوق کارگر شهرداری می شود برداشته و حقوقها بروز شوند.

رئیس شورای اسلامی لرستان تصریح کرد: یکی از دیگر از اولویت ها، نظارت بر فعالیت های عمرانی است و همچنین بودجه ای که در استان است به صورت عادلانه توزیع شود تا بتوان بخشی از مشکلات را برطرف کرد.

چگنی با اشاره به ایجاد درآمد پایدارعنوان کرد: یکی از راه های ایجاد درآمد پایدار در شهرداری ها، گرفتن عوارض و دیگری جذب سرمایه گذار است که شوراها باید به این موارد توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت شهرداری بروجرد گفت: بودجه شهرداری بروجرد ۲۰۴ میلیارد تومان که تاکنون این میزان بودجه محقق شده بدون این که هیچ زمینی فروخته شودو این کار با ایجاد درآمد کوششی انجام شده است.

انتهای پیام/