حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت:حماسه بزرگ و تاریخی 9 دی، روز دفاع از ولایت و نظام بود.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: حماسه بزرگ ۹ دی در سال ۸۸ رخ داد که حماسه بزرگی اتفاق افتاد و فتنه بزرگ دشمنان با حضور مردم خنثی شد.

وی افزود: ۹ دی یک روز به یاد ماندنی در جهت دفاع ازولایت و نظام بود که طومار فتنه گران برچیده شد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به سالرد شهادت ۶۸ شهید دانش آموز بروجرد، تصریح کرد: شهادت ۶۸ شهید دانش آموز سند مظلومیت ایران است که باید به جهانیان معرفی شود، در همین راستا کنگره بزرگی برای این شهیدان برگزار خواهد شود و این روز باید به نام روز بروجرد در تاریخ ثبت شود.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر حمایت از تولید، گفت: قرارگاهی برای حمایت از تولید تشکیل خواهد شد تا از تولید کنندگان حمایت شود و با رفع موانع و مشکلات، این واحدها در مسیر تولید حرکت کنند.

وی با اشاره به رزمایش بزرگ پیامبر اعظم(ص) بیان کرد: رزمایش بزرگ پیامبر اعظم(ص) با همکاری نیروهای مسلح با عظمت برگزار شد که این رزمایش یک کار بزرگی بود چرا که قدرت ایران به دشمن به نمایش گذاشته شد.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند دوران رجز خوانی و بزن در رو گذشته است و آزموده را آزمودن خطاست، امروز ایران اسلامی به یک قدرت نظامی بزرگ تبدیل شده است و کشورهای منطقه نباید به آمریکا تکیه کنند.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و باید دقت کنیم که ویروس جدید خطرناک است و باید همه رعایت کنند.

وی با اشاره به شهادت سفیر ایران در یمن، افزود: این شهید عزیز شهید دیپلماسی بود که چند روز پیش به شهادت رسید.

انتهای پیام/