بروجرد قهرمان کشتی بزرگسالان لرستان شد.

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان، روز گذشته مسابقات قهرمانی کشتی بزرگسالان با حضور ۹۵ کشتی گیر طی پنج دور در سالن طالقانی بروجرد برگزار شد.

پس از اتمام مسابقات، بروجرد با ۲۰۵ امتیاز توانست به قهرمانی برسد که در پایان مسابقات دو کشتی گیر جوان بروجردی، اشکان کوشکی به عنوان فنی ترین کشتی گیر مسابقات و محمدرضا شاکری به عنوان ستاره مسابقات برگزیده شدند.

براساس این گزارش در وزن ۵۷ کیلوگرم مهدی جعفری از الیگودرز نفر اول ، تورج کهریزی ازنانفردوم، سجاد وفایی دورود و احمد رضا ناصری الیگودرز مشترکا سوم شدند، در وزن ۶۱ کیلوگرم احمد شعبانی از بروجرد نفر اول، حسین سرلک الیگودرز نفر دوم، احمد آسترکی از ازنا و سالار قیاسی از دورود مشترکا سوم شدند.

دروزن ۶۵ کیلوگرم محمدرضا شاکری از بروجرد نفر اول، امین جعفری از الیگودرز نفر دوم، آرش شاکرمی از رومشکان و صالح علایی از  دورود سوم شدند، در وزن ۷۰ کیلوگرم اشکان کوشکی از بروجرد، محمد پولاب دورود نفردوم، نورالدین فتحی نورآباد و فرزاد درویشی از خرم آباد سوم شدند.

همچنین در وزن ۷۴ کیلوگرم سهراب ادهم خلیلی از الشتر نفر اول، علی رضا رحمانی مقدم از بروجرد نفر دوم، عباس دهقان ازنا و فرزین بیرانوند از چگنی نفر سوم شدند، در وزن ۷۹ کیلوگرم مصطفی قیاسی از دورود نفر اول، احمدرضا شجاعی از بروجرد نفردوم ومحمدرضا آرشی از ازنا سوم شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم علی مرادی از بروجرد نفراول، محمد پارسامهر از الشتر دوم، مسعود ولی پور از خرم آباد و محمد مولایی از الیگودرز سوم شدند، در وزن ۹۲ کیلوگرم محمد حسنوند از الشترنفر اول، حسین همتی از بروجرد نفر دوم، حمید مهری از نورآباد و ابراهیم لشنی از دورود سوم شدند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم وحید یوسفوند از کوهدشت نفر اول، آرمان کاظمی از دورود نفردوم، مصیب معطری از خرم آباد نفر سوم شد و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم علی رضا کرزه بر از بروجرد نفر اول، رضا صارمی از خرم آباد نفر دوم وعلی نهاوندی از دورود نفر سوم شد.

انتهای پیام/