حجت الاسلام حسنیی گفت: شهید سلیمانی، محبوب دل همه دین باوران عالم بود.

حجت الاسلام سید علی حسینی در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: امام علی(ع) می فرمایند که هر کسی رابطه خود را با خدا اصلاح کند، خداوند هم رابطه او را با مردم اصلاح می کند، سردار دلها چنین ویژگی داشتند که رابطه ای گرم و صمیمی با همه مردم داشتند و محبوبیتی خاص در بین ملتها داشت.
وی افزود: وقتی انسان بنده خالص خدا باشد و درجه اخلاصش بالا رود، خداوند هم محبت او را در دل مردم می اندازد، حاج قاسم محبوب دل های همه دین باروان ملتها بود، حتی کسانی که هم اعتقاد ضعیفی در دین داشتند، شهید سلیمانی را بسیار دوست داشته و می دانستند که این شهید بزرگوار چه خدماتی را ارائه داده است.
امام جمعه بروجرد تصریح کرد: از نزدیکان شهید سلیمانی شنیدم که می گفتند شهید حاج قاسم سلیمانی در این سال های اخیر بی تاب شهادت بود، انگار دنیا برایش کوچک شده بود و برای آسمانی شدن، لحظه شماری می کرد و همین اخلاص و معرفتی که خداوند به وی عطا کرده بود سبب شد تا محبوب دلها شود.
حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: سردار دلها ۴۰ سال مشغول جهاد بود، سالها در دوران دفاع مقدس در جبهه های جنگ در برابر دشمن ایستاد و پس از آن نیز در جبهه مقاومت در برابر زورگویان و کسانی که می خواستند خون مردم بیگناه ملت های مستضعف را بریزند، مردانه جنگید.
وی بیان کرد: صداقت، شجاعت، ایمان، اخلاص، مردمی بودن از مهمترین شاخصه های شهید سلیمانی بود که اینگونه محبتش در دل ملت های مختلف مظلوم عالم افتاده و همه باید تلاش کنیم تا همین مسیر را ادامه دهیم.
انتهای پیام/