گودرزی گفت: حاج قاسم چهره اصلی ملت ایران را به دنیا نشان داد و به دنیا فهماند که ایران نه تنها هیچ هراسی ندارد بلکه همیشه ملتی فداکار دارد و در برابر ظلم و استکبار مقاومت می‌کند.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: حاج قاسم به معنای حقیقی کلمه، مرد میدان بود، مرد میدان یعنی کسی که همیشه آماده است تا در هر کجا نیاز باشد مجاهدت نماید، شهید سلیمانی مرد روزهای سخت بود و شخصیت حاج قاسم نه فقط یک شخصیت ملی، بلکه یک شخصیت جهانی بود.

وی افزود: عظمت کار شهید سردار سلیمانی این بود که در هر کجای دنیا، فارغ از رنگ، زبان، نژاد و مرز جغرافیایی نیاز به مجاهدت و حمایت از ملت های مظلوم بود، وارد میدان می شد و مصداق کاملی از یک فرد مومن انقلابی بود که تهی از هر گونه شعار و ادعا در میدان حمایت از مظلومان عالم و ایستادگی در برابر زورگویان می ایستاد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به شهادت حاج قاسم، تصریح کرد: با شهادت سردار دلها، خون جدیدی در رگ های جوامع و ملت های آزاده دنیا جوشید و هر ساله در سالروز شهادتش، شاهد تقویت فرهنگ مقاومت در سراسر عالم هستیم.

گودرزی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی به یک اسطوره و قهرمان جهانی تبدیل شده است، گفت: نام و یاد حاج قاسم باعث تقویت امید مستضعفان دنیا و افزایش یاس و حقارت قدرت های پوشالی نظام سلطه است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حاج قاسم چهره اصلی ملت ایران را به دنیا نشان داد و به دنیا فهماند که ایران نه تنها هیچ هراسی ندارد بلکه همیشه ملتی فداکار دارد که حاضر است دستگیر مستضعفان عالم باشد و در برابر ظلم و استکبار مقاومت کند و همچنین امنیت و اقتدار ملتها را به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه شهید سردار سلیمانی ثابت کرد که ایران نه تنها حامی تروریست نیست بلکه پیام آور امنیت و عزت در همه ملتها به معنای حقیقی کلمه است، افزود: حاج قاسم توجه دنیا را به ایران جلب کرد و نگاه دنیا را به این منطقه تغییر داد، با این حرکت توانست عظمت ایران را به دنیا نشان دهد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اظهار داشت: با اتکا به نظام ارزشهایی که سردار سلیمانی، فریاد زننده آن بود، خواهیم دید که نظام سلطه سرنگون می شود، حاج قاسم و هر کسی که در منظومه فکری این سردار بزرگ قدم بردارد، زمینه ساز ظهور ولی عصر(عج) که منجی حقیقی عالم بشریت است، خواهد بود.

انتهای پیام/