حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه آتش فتنه با حضور حماسی مردم در 9 دی خاموش شد، گفت: رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و روشنگری سبب شد تا حماسه تاریخی ۹ دی رقم بخورد.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در مراسم بزرگداشت ۹ دی اظهار داشت: قبل از سال ۸۸ عده ای برای آغاز فتنه، توطئه چینی کردند که انتخابات را بهانه کنند و به هدفشان برسند و در این میان برخی از شخصیت ها به این فتنه دامن زدند و شرایط را برای سواستفاده دشمن فراهم نمودند.

وی افزود: آتش فتنه در سال ۸۸ توسط افرادی شعله ور شد که از خارج مرزها خط می گرفتند، کشته سازی های ساختگی، به آتش کشیدن اموال عمومی، بی حرمتی در روز عاشورا از اقدامات فتنه گران در کشور بود در روز ۹ دی ماه مردم با بصیرت ایران با حضورشان آتش فتنه را خاموش کردند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: اما رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و روشنگری سبب شد تا حماسه تاریخی ۹ دی رقم بخورد و در این روز مردم ایران با حضورشان اتحاد و همبستگی و دفاع از ولایت و ارزشها را به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون همواره شاهد توطئه ها و فتنه هایی از سوی دشمنان هستیم اما همه فتنه ها با بصیرت ملت همیشه در صحنه ایران، نابود شده است.

وی با اشاره به رفع مشکلات اقتصادی و امیدواری مردم در دولت سیزدهم، بیان کرد: نیروهای جهادی می توانند با روحیه و کار جهاددر راستای حل مشکلات اقتصادی تلاش کنند و امروز مهمترین درخواست مردم از دولت جدید، رفع مشکلات اقتصادی است.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: مدیرانی باید امروز مشغول به کار باشند که بتوانند با مدیریت جهادی فعالیت نمایند و اگر مدیری با مدیریت جهادی و یا انقلاب مشکل دارد باید کناره گیری کند.

انتهای پیام/