گودرزی گفت: مردم ایران بار دیگر با حضور خود در صحنه، عقلانیت و بصیرت خود را نشان دادند.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد ، با اشاره به حماسه ۹ دی، اظهار داشت: با توجه به حوادث تلخ و ناگواری که در سال ۸۸ رخ داد، برخی متعمدانه و با علم به دروغ بودن ادعاهایشان تلاش کردند تا کام مردم را پس از حضور در یک انتخابات، تلخ کنند و پیروزی مردم در یک حضور حداکثری و مشارکت بالا که نقطه قوت دموکراسی در ایران بود را تبدیل به نقطه یاس و چالش برانگیز کردند.

وی افزود: فتنه گران با اقدامشان دشمن را امیدوار کردند و نظام را تا لبه پرتگاه بردند اما آنچه که به فریاد این ملت رسید، یکی عشق به امام حسین(ع) و در کنار آن، تحلیل درست، فهم دقیق، درک بالا و عمق نگاه و بصیرت آنها بود که ملت مومن، خدا جو و با بصیرت به صحنه آمدند و بساط فتنه گران را برچیدند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فلسفه نامگذاری این روز به نام بصیرت این است که این روز نمادی از عقلانیت و بصیرت انقلابی است و این عقلانیت، نگاه دقیق، تحلیل صحیح و بصیرت انقلابی باید در همه حوزه ها همراه ما به عنوان چراغ راهمان باشد.

گودرزی بیان کرد: در همه صحنه ها و مقاطع، بصیرت صرفا خاص ۹ دی ماه نبوده بلکه چراغ راهی است که همواره با اتکا به آن می توان راه را پیمود و به قله های عزت و پیشرفت رسید.

انتهای پیام/