گودرزی گفت:خدمت صادقانه، رمز موفقیت حاج قاسم بود.

به گزارش بازتاب بروجرد داود گودرزی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: سردار سلیمانی ۴۰ سال در دفاع از ارزشها و انقلاب، با همه تمام دفاع کرد و رمز موفقیت حاج قاسم طی این سالها، خدمت صادقانه به نظام و مردم بود و همیشه آرزوی شهادت داشت که دو سال پیش به آرزویش رسید.

وی افزود: سردار سلیمانی در حالی مدتها با داعش جنگید که بسیاری، از این گروه تروریستی هراسان بودند اما تا شکست داعش ایستاد و مبارزه کرد، در واقع سردار سلیمانی یک سرباز ولایت بود و همه باید با تاسی از سردار سلیمانی پشتیبان نظام اسلامی و ولی فقیه باشیم تا بتوانیم روز به روز بر اقتدار کشور بیفزاییم.

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور تصریح کرد: رفتار و کردار سردار سلیمانی نشان داد که برای آرامش مردم جانانه ایستاده است، می توان گفت که این چنین رفتاری شبیه رفتار حضرت زهرا(س) است که همه اهل بیت(ع)چنین رفتار می کردند که بیشتر به فکر مردم  بودند.

گودرزی با اشاره به حکومت اسلامی، بیان کرد: برای این که زمینه حکومت امام عصر(عج) فراهم شود باید حکومت اسلامی باشد و باید برای خدمت به مردم مانند سردار سلیمانی صادقانه و خالصانه عمل کنیم و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بارها به این نکته مهم تاکید فرموده اند.

وی با اشاره به روز ۹ دیماه، خاطر نشان کرد: حماسه ۹ دی حماسه ای تاریخی است که در این روز مردم به خیابانها آمدند و فتنه گران و اغتشاشگران را از صحنه به در کردند.

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور با اشاره به این که خدمت بیشتر به مردم، ضامن نظام است، گفت: برای یک جامعه با محوریت عدالت باید مانند حاج قاسم بدون ریا و صادقانه به مردم خدمت کرد تا به سعادت رسید.

گودرزی با اشاره به رفع مشکلات در دولت جدید، اظهار داشت: دولت همه توان خود را برای رفع مشکلات به کار گرفته، از سویی دشمن با عملیات جنگ اقتصادی و روانی تلاش به ضربه زدن دارد اما مسئولین و کسانی که تمایل ندارند خدمتگزار مردم باشند باید کنار بروند چرا که مدیران باید با روحیه جهادی به مردم خدمت نمایند.

وی خاطر نشان کرد: دولت در بحث واکسیناسیون، در بخش سیاسی و بخش های دیگر به خوبی عمل کرده ولی تا ریلی گذاری انجام شود زمان نیاز دارد.

انتهای پیام/