حجت الاسلام حسینی گفت:ملت های آزادیخواه، مجاهدت های سردار سلیمانی را فراموش نمی کنند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد در خطبه های نماز جمعه، اظهار داشت: رشادت ها و جانفشانی سردار سلیمانی سبب شده تا در دل همه ملت ایران و ملت های آزادیخواه جهان جای داشته باشد و هیچگاه جانفشانی حاج قاسم از اذهان پاک نخواهد شد.

وی افزود: سردار سلیمانی سالها در دفاع از اسلام و ارزشها ایستادگی کرد و پاداش این همه ایثار و فداکاری، شهادت بود.

امام جمعه بروجرد با اشاره به افول آمریکا افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران رو به افول بودن آمریکا را اشاره فرمودند که امیدواریم به زودی شاهد نابودی و ریشه کن شدن رژیم جنایتکار اسرائیل و آمریکا باشیم.

حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا، جبهه مقاومت در منطقه از اقتدار و عظمت بسیار بالایی برخوردار است و شاهد افول آمریکا خواهیم بود.

وی با اشاره به ضرورت رفع مشکلات واحدهای تولیدی، گفت: در راستای رفع موانع تولید، قرارگاه پشتیبانی در شهرستان تشکیل شده که تلاش می شود تا با این اقدامات بتوانیم تولید را در بروجرد رونق دهیم.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: حمایت و استقبال از سرمایه گذار در رونق تولید نقش بسیار مهمی دارد که برای تسهیل در کار سرمایه گذاران باید تلاش شود تا مجوزهای لازم ظرف چند روز صادر شوند.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: حمایت از تولید، اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی را به همراه دارد که در این زمینه همه باید همکاری لازم را داشته باشند.