حسنوند گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در صدور انقلاب به کشورهای دنیا، نقش بسیار مهمی داشت.

سرهنگ احمد حسنوند در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: شهدا انسان هایی واقع بین بودند که در مسیر دفاع از ارزشها و انقلاب جان خود را تقدیم کردند، در کشور ما که ریشه تمدنی بسیار طولانی وجود دارد، همیشه مردمانی غیور در این سرزمین حضور داشته و هیچگاه زیر بار ذلت نرفته اند به طوری که برای پیروزی انقلاب اسلامی همه مردم به صحنه آمدند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

وی افزود: از پیروزی انقلاب تاکنون، دشمن همیشه برای پیاده کردن اهداف خود، دندان طمع به این کشور تیز کرده بود به طوری که زمانی که داعش، دست پروده آمریکا جنایت های بسیاری را در کشورهای مختلف انجام داد و انسان های بیگناهی را به خاک و خون کشید، هدفش این بود که به این کشور برسد اما غیورمردان و مدافعان در آن سوی مرزها ایستادند و اجازه ندادند دشمن به هدفش برسد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: چنین انسان هایی، واقع بین هستند که راه خود را اینگونه در مسیر دفاع از ارزشها انتخاب کرده و با ایستادگی در برابر زورگویان و دشمنان، به شهادت رسیدند و با شهادت خود، عزت و اقتدار آفریدند.

حسنوند عنوان کرد: یکی از شهدای شاخص انقلاب اسلامی ایران، شهید حاج قاسم سلیمانی بود که در صدور انقلاب به کشورهای دنیا، نقش بسیار مهمی داشت، این مرد بزرگ در صدور انقلاب به کشورهای آزادیخواه بسیار تلاش کرد و امروز کشورهای زیادی از انقلاب اسلامی ایران تاسی گرفته اند.

وی بیان کرد: شهید سردار سلیمانی به عنوان سفیر انقلاب در معرفی انقلاب اسلامی ایران به مردمان جهان نقشی مهم ایفا نمود و در واقع همه عصاره فضایل مردم ایران در شخصیت حاج قاسم دیده می شد چرا که ملت ایران نترس، شجاع، با اخلاص و فداکار بوده و جمع همه این صفات در شهید حاج قاسم به وضوع دیده می شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد خاطر نشان کرد: حاج قاسم توانست نگاه مکاتب مختلف را نسبت به اسلام تغییر دهد، همچنین در نگاه رهبری، امام (ره) و حاج قاسم دارای مکتب بودند.

حسنوند از اجرای ۸۶ برنامه مختلف در دهه بصیرت خبر داد و گفت: نشست بصیرتی، تجلیل از جهادگران، دیدار با خانواده شهدا، یادواره شهدا، برپایی میزخدمت، رزمایش ثامن و توزیع سه هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان از مهمترین برنامه های این ایام در بروجرد است.

انتهای پیام/