مجید منعمی طی به عنوان فرماندار جدید بروجرد معرفی شد.

به گزارش بازتاب بروجرد بهرام ستاری معاون سیاسی استانداری لرستان عصر امروز در مراسم معارفه فرماندار بروجرد که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهمترین ویژگی های دولت سیزدهم، مردم داری است و همه مسئولین باید تلاش کنند تا با مدیریت جهادی در راستای رفع مشکلات مردم تلاش نمایند.

وی افزود: دوران مسئولیت، فرصتی برای خدمتگزاری مردم است و باید همه مدیران با تلاش شبانه روزی بتوانند سبب دلگرمی مردم شوند و با همکاری و همفکری مشکلات برطرف می شوند.

معاون سیاسی استانداری لرستان تصریح کرد: یکی از رموزی که سبب پیروزی در دوران دفاع مقدس شد، روحیه جهادی و تلاش بود و امروز با همان تفکر می توانیم برای حل مشکلات اقدام نماییم و می طلبد این تفکر در همه جا حاکم شود.

ستاری بیان کرد: امروز یکی از مهمترین دغدغه ها، اشتغال جوانان است و باید از همه ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال جوانان استفاده کرد و نیاز است که ظرفیت ها و پتانسیل ها شناسایی و برای استفاده بهینه از ظرفیت ها، جهادی عمل کرد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی مردم به ادارات برای حل مشکلات مراجعه می کنند باید همت شود تا مشکل برطرف گردد و با مدیریت جهادی و انقلابی می توانیم مشکلات و مسائل را برطرف نماییم.

لازم به ذکر است که در این مراسم از زحمات احمد گودرزیان، فرمانداری اسبق بروجرد تقدیر و مجید منعمی به عنوان فرماندار جدید معرفی گردید.

انتهای پیام/