حجت الاسلام حسینی گفت: رفع مشکلات در کشور، نیازمند مدیریت جهادی است و باید مدیرانی انتخاب شوند که دغدغه رفع مشکلات را دارند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: راه حل رفع تحریم ها، مقاومت در برابر غربیهاست، چند سال است تحریم ها برداشته نشد و کوتاه آمدن در برابر اینها راه حل برداشتن تحریم نیست.

وی افزود: اگر بناست تحریم ها برداشته شود راه حلش مقاومت است و تیم مذاکره کننده با رویکرد اقتدار وارد شده است.

امام جمعه بروجرد با اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین(س) گفت: ایم روز به نام روز تکریم همسران و مادران شهدا نامگذاری شده چرا که ام البنین(س) هم همسر شهید و هم مادر شهید و جانباز بودند و همیشه باید تکریم مادران شهدا مد نظر باشد.

حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: مادران و همسران شهدا خیلی محترم هستند، آنها با تقدیم عزیزان خود به ما عزت و عظمت دادند و نظام را بیمه کردند.

وی با تاکید بر ضرورت چاپ کتاب ۶۸ شهید دانش آموز بروجردی گفت: دیروز شاهد سفر معاون رئیس جمهور به بروجرد بودیم که در یادواره ۶۸ شهید دانش آموز شرکت کردند، در ۲۰ دیماه سال ۶۵ رژیم بعث عراق جنایت بزرگی را در بروجرد مرتکب شد و با موشک دانش آموزان بیگناه را مورد حمله قرار داد.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: دانش آموزان معصومی که در مدرسه به شهادت رسیدند و سال آینده همزمان با سالروز شهادت این عزیزان، کنگره بزرگی خواهیم گرفت و ضرورت دارد که زندگی نامه این کودکان منتشر و به چندین زبان دنیا منتشر شود.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: اگر بناست برای مردم کاری انجام شود و مشکلات حل گردد، به مدیریت جهادی نیاز داریم، مدیرانی دلسوز که بتوانند برای رفع دغدغه ها و مشکلات مردم تلاش نمایند.

انتهای پیام/