حجت الاسلام حسینی گفت: دین خدا به واسطه خون شهدا بیمه شد و این برای مادران و همسران شهدا افتخار است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در همایش بزرگداشت تکریم مادران و همسران شهدا که در سالن کانون بسیج برگزار شد، اظهار داشت: مقام شهادت پدیده ای است که شامل هر کسی نمی شود و عزیزانی که در دفاع از اسلام و انقلاب به شهادت رسیدند، در دامان پدران و مادران پاکیزه و مومن پرورش یافته اند که اینگونه به مقام شهادت نائل آمده اند.

وی افزود: کسانی که پاک زندگی کردند و زندگی آنها همراه با تقوا و توسل به اهل بیت(ع) بود، به فیض شهادت رسیدند، شهدا به مقامی رسیدند که درکش برای ما سخت است.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: مادران و همسران شهدا افتخار کنند که اسلام به واسطه خون این عزیزان بیمه شده است و این سعادت بسیار بزرگی است که دین خدا به وسیله همین خون های پاک بیمه شده است.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: رشادت و ایستادگی رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی چنان درسی به دشمن داد که بعد از سالها هنوز هم وحشت دارند و جرات شلیک یک تیر را ندارد و این به دلیل رشادت رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی بیان کرد: حضرت ام البنین(س) بانوی بزگواری بود که هم همسر و هم مادر شهید و جانباز است، مادران شهدا مانند این بانوی بزرگ به این سعادت رسیدند که دین به واسطه خون آنها بیمه شد.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: برای مادران شهدا افتخار است که چنین فرزندانی تربیت کردند که در راه خدا تقدیم جان نمایند و با خون خون، امنیت و اقتدار را به کشور هدیه دهند.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: همه ما مدیون شهدا هستیم و باید تلاش کنیم تا در مسیر شهدا حرکت کنیم.

انتهای پیام/