گودرزی گفت: مادران شهدا در جامعه اثرگذار هستند.

به گزارش بازتاب بروجرد عباس گودرزی در همایش تکریم مادران شهدا که در سالن کانون بسیج برگزار شد، اظهار داشت: منزلت مادران شهدا کمتر از شهید نیست، مادران شهدا با صبوری، ایستادگی و مقاومت اجازه دادند این نور در جامعه دیده شود و عزیزان خود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب تقدیم نمودند.

وی افزود: مادران شهدا اسوه صبر و استقامت هستند و این بزرگواران بهترین الگو برای همه انسانها بوده که تکریم مادران شهدا بسیار لازم است چرا که امنیت امروز مرهون خون شهدایی است که در دامان چنین مادرانی پرورش یافته اند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خداوند با شهادت، به حاج قاسم عزت داد و اینگونه با شهادتش خون در رگ های همه جوشید که در این مسیر محکم تر قدم بردارند.

گودرزی بیان کرد: در جنگ تحمیلی دشمن اراده کرده بود که با همکاری ۵۴ کشور نظام نوپای انقلاب را از پای درآورد و نیروها و تجهیزات را به میدان آوردند ولی در برابر ایستادگی رزمندگان و ملت ایران شکست خوردند.

وی بیان کرد: دشمن همیشه در حال توطئه است، وقتی داعش به مجلس حمله کرد در واقع آمده بود تا اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بشکند ولی اینها گرفتار شدند و این همه نقشه و حیله خنثی شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: حاج قاسم و شهدا اجازه ندادند داعش به اهداف ود برسد و ریشه آنها را خشکاندند.

گودرزی با اشاره به این که مادران شهدا در جامعه اثرگذار هستند گفت: امروز برنامه دشمن مایوس کردن است و می خواهند بگوید جمهوری اسلامی به بن بست رسیده ولی این توطئه ها راه به جایی نمی برد و با توکل بر خدا جمهوری اسلامی ایران امروز بر قله عزت و اقتدار قرار دارد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که یکی از عظمت های رهبری، صدور بیانیه گام دوم انقلاب بود، افزود: برخی در دل و ملت یاس انداختند که رهبری برای گام دوم بیانیه صادر کرد و نشان داد که ما برای چهل سال دوم انقلاب برنامه داریم و محکم تر در این راه قدم برمی داریم.

انتهای پیام/