دالوند گفت: 4 پروژه صنعتی با 116 نفر اشتغالزایی در بروجرد افتتاح می شود.

حسین دالوند در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: همزمان با دهه فجر چهار پروژه صنعتی در بروجرد افتتاح می شود که با بهره برداری از این پروژه ها زمینه اشتغال ۱۱۶ نفر فراهم شده است.

وی افزود: پروژه صنایع غذایی دامون زاگرس بروجرد یکی از پروژه هایی است که با یک میلیون و ۶۳۳ هزار و ۶۵۴ میلیون ریال اعتبار و با اشتغالزایی ۷۸ نفر همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد که در راستای تولید شیرخشک، خامه و پودر آب پنیر فعالیت می کند.

وی افزود: یکی دیگر از پروژه ها تولید محصولات بهداشتی است که برای این پروژه ۶۰ هزار و ۵۵۵ میلیون ریال هزینه شده و زمینه اشتغال برای ۱۵ نفر را فراهم کرده است.

سرپرست صمت بروجرد تصریح کرد: همچنین پروژه فراز علم توسعه با ۹ هزار و ۷۹۰ میلیون ریال اعتیار و با اشتغالزایی۱۴ نفر به بهره برداری می رسد که در زمینه تولید محافظ برقی لوازم خانگی، نمایشگر هشداردهنده دیجیتالی و گرافیکی خودرو فعالیت دارد.

دالوند بیان کرد: واحد تولید آسفالت چهارمین پروژه ای است که در این ایام به بهره برداری می رسد و میزان سرمایه گذاری این پروژه ۳۲ هزار و ۵۶۶ یلیون ریال هزینه شده و میزان اشتغالزایی این پروژه ۹ نفر است.

انتهای پیام/