حجت الاسلام حسینی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک حادثه عظیم در دنیا بود.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به فرا رسیدن ایام دهه فجر، اظهار داشت: امام(ره)بعد از ۱۴ سال تبعید در ۱۲ بهمن سال ۵۷ با عظمت وارد کشور شد و مورد استقبال بی نظیر مردم قرار گرفت، پیروزی انقلاب یک حادثه عظیم در دنیا بود که سابقه نداشت و رژیم پهلوی را کنار زدند و حکومتی جدید تاسیس شد که همه باید در این ایام دستاوردهای انقلاب را بیان کنیم.

وی افزود: دشمن به گونه ای تبلیغ می کند که گویا انقلاب کاری نکرده است، اگر مقایسه کنیم تعداد مراکز آموزشی، بهداشتی، پیشرفت های علمی، نظامی با قبل از انقلاب مشخص می شود که چه خدماتی ارائه شده است و مسئولین آمار مقایسه ای ارائه دهند که نسل جوانان این خدمات را مشاهده نمایند.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر رعایت دستوالعمل های بهداشتی گفت: موج جدید کرونا در کشور آغاز شده باید شیوه نامه های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، واکسن و رعایت فاصله مد نظر باشد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به ضرورت حمایت از تولید، افزود: در این راستا قرارگاه پشتیبانی تولید تشکیل شده و به صورت جدی فعالیت دارد که اصل کار یسن است که برای متقاضیان کارآفرین، مجور صادر کند که گاهی این مجوزها سالها طول می کشد اما طی چند روز صادر شوند، همچنین کارخانه هایی که مشکل مالی و حقوقی دارند پیگیری و کمک می شوند.

وی بیان کرد: واکسن برکت ثبت جهانی شد و به عنوان یک واکسن موثر شناخته شد که ما به دانشمندان تبریک می گوییم که کشور و ایران را سرافراز کردند.

امام جمعه بروجرد برگزاری رزمایش حضرت فاطمه زهرا(س) را نشانه قدرت برشمرد و گفت: رزمایش حضرت فاطمه زهرا(س) در شرق کشور توسط سپاه برگزار شد که این رزمایش نمایش قدرت بود، این رزمایش قوت قلب برای دوستان و ترس و وحشت برای دشمنان و تروریستها بود.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به حلول ماه رجب خاطر نشان کرد: باید تلاش کرد تا اعمال ماه رجب را به خوبی انجام دهیم و این ماه با عظمتی است که روزه گرفتن در این ماه بسیار ثواب دارد و لیله الرغائب را در پیش داریم که فرصتی برای احیا و بندگی است.

انتهای پیام/