حجت الاسلام حسینی گفت: انقلاب اسلامی ایران با اتحاد و همدلی به پیروزی رسید.

به گزارش بازتاب بروجرد،حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار مسئولین که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، اظهار داشت: حضور مردم و اطلاعت مردم از امام(ره) در پیروزی انقلاب نقش مهمی داشت به طوری که امام(ره)، مردم و اسلام سه عامل مهم پیروزی بودند و برای تداوم انقلاب باید ارزشها را زنده نگه داریم، بی تفاوت نباشیم و اعتقادات را عمیق کنیم.

وی با اشاره به شخصیت امام(ره) افزود: امام(ره) شخصیتی بودند که برای پیروزی انقلاب گام های بلندی برداشت و با پشتوانه مردم این انقلاب به پیروزی رسید، مردم در سال های منتهی به پیروزی انقلاب، گوش به فرمان امام(ره) در همه صحنه ها حضور داشتند و با اتحاد و همدلی انقلاب به پیروزی رسید.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: بی عدالتی و تبعیض سبب دلسردی مردم می شود و همه باید تلاش کنیم تا با خدمت صادقانه بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم، امر به معروف و نهی از منکر کنیم و همه مدیران پذیرای مراجعین باشند و برای رفع مشکلات مردم تلاش نمایند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: اگر مدیری توانایی لازم را ندارد باید  عوض شود چرا که برخی انقلاب را درک نمی کنند و باید تحولی ایجاد شود، وقتی کارآفرینی دنبال کار است و مدیری سالها برای کار این فرد امروز و فردا می کند، باید این افراد جابجا شوند و افرادی با روحیه جهادی مشغول به کار شوند.

وی بیان کرد: برای ایجاد اشتغال و رونق تولید باید از متقاضیان کار تولیدی استقبال کنیم و با چهره گشاده برخورد شود، تسریع در روند کار این افراد می تواند شرایط را برای سیل سرمایه گذاران در شهرستان فراهم نماید.

امام جمعه بروجرد گفت: همه مسئولین باید کمک کنند که راه جذب سرمایه و رونق اقتصادی فراهم گردد، مدیران باید برای رضای خدا به مردم خدمت کنند و برای حل مشکلات مردم با همه توان اقدام نمایند.

انتهای پیام/