حجت الاسلام حسینی، امام جمعه بروجرد گفت: استمرار انقلاب به واسطه ایستادگی ملت ایران است.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: بهمن، ماه شکسته شدن و نابود کردن رژیم پهلوی به وسیله امام(ره) است و شیرین ترین خاطره برای همه ایرانیان ۲۲ بهمن است، امام(ره) سختی زیادی کشید ولی محکم ایستاد و مردم هم سنگ تمام گذاشتند و فشار و سختی ها را تحمل کردند تا انقلاب به پیروزی رسید.

وی افزود: از ۱۵ خرداد ۴۲ تا ۲۲ بهمن ۵۷ تعداد زیادی از کشور به شهادت رسیدند، بعد از پیروزی انقلاب در جنگ تحمیلی نیز تعداد زیادی به شهادت رسیدند، دشمن با جنگ تحمیلی قصد اشتغال کشور را داشت ولی مردم ایستادند، شهید دادند، مجروح شدند ولی ایستادند تا انقلاب پا گرفت و امروز در اوج اقتدار قرار دارد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: استمرار انقلاب به واسطه ایستادگی ملت ایران است و باید قدر همه مجاهدان را بدانیم، اجازه ندهیم کسی به شهدا، رزمندگان و یا جانبازان توهین کند چرا که عزت و اقتدار امروز ایران، به واسطه خون شهدا و ایثارگری مجاهدان است.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به جبهه مقاومت گفت: حمله موشکی یمن به دشمن، سبب شده تا بدانند ملت یمن در برابر زورگویان ایستاده و این را اذعان دارند که موشک های یمن، تمرینی برای نابودی اسرائیل است.

وی با بیان این که برخی مدیران روحیه جهادی ندارند، افزود: برخی مدیران روحیه انقلابی ندارند در حالی که باید تلاش کرد تا با کار جهادی برای پیشبرد اهداف اقدام شود اما بی توجهی برخی مدیران خصوصا در امر تولید و سرمایه گذاری به گونه ای است که نیاز است توجه جدی به این امر صورت گیرد.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: برخی از سرمایه گذاران در بروجرد انتقاداتی دارند به طوری که برخی از این افراد بیش از چهار سال است معطل دریافت مجوز هستند و این تعلل مدیران، سبب فرار سرمایه گذار می شود.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: میزی که در اختیار مدیران است امانت بوده و همه مدیران باید د راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به دیدار همافران با امام(ره)، بیان کرد: بعد از ورود امام(ره) به وطن، همافران نیروی هوایی که جوانانی مومن بودند به دیدار امام(ره) آمدند و بیعت کردند .

امام جمعه بروجرد به عملیات والفجر ۸ اشاره کرد و گفت: خدا دین خود را به وسیله رزمندگان حفظ کرد و شهدا و رزمندگان مدافعان دین خدا هستند.

انتهای پیام/