حجت الاسلام حسینی گفت: اخلاص درونی امامین انقلاب سبب شد تا نفوذ کلام بالایی در بین ملت داشته باشند.

حجت الاسلام سید علی حسینی در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: هر کسی که رابطه خود را با خدا اصلاح کند، خدا هم رابطه او و مردم را به گونه ای قرار می دهد که محبتش در دل همه مردم قرار گیرد، امام خمینی(ره) اینگونه بود و همه احکام دینی را به خوبی اجرا می کرد و همین اخلاص سبب شد تا خدا هم محبت او را در دل همه ملت قرار دهد.

وی افزود: محبوبیت امام(ره) در بین مردم خصوصا جوانان به دلیل مخلص بودن امام(ره) بود، با توجه به این که دل های انسانها دست خداستف خداوند هم محبت امام(ره) را دل ملت قرار داد و معمار کبیر انقلاب علاوه بر قدرت تحلیل، دارای قاطعیت، دلسوزی، ساده زیستی بودند و این خصوصیات سبب شده بود تا امام(ره) جایگاه ویژه ای داشته باشد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: بعد از امام(ره)، مقام معظم رهبری نیز با همین ویژگی ها و شرایط برای ادامه انقلاب تلاش کردند، رهبری جوانان زیادی را تربیت کردند که هر کدام در پیشبرد اهداف انقلاب غوغا کردند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: اخلاص درونی امامین انقلاب سبب شده تا نفوذ کلام بسیار بالایی در بین ملت داشته باشند و همه اهداف این دو بزرگوار، رضای خدا است.

وی بیان کرد: پیروزی انقلاب توسط امام(ره) و استمرار و بقای آن توسط مقام معظم رهبری نشان از اخلاص، دوراندیشی، درایت، قدرت، شجاعت امامین انقلاب است که همه ما تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید گوش به فرمان رهبری باشیم.

انتهای پیام/