رهبران گفت: 22 بهمن، روز تثبیت انقلاب اسلامی ایران است و ملت ایران پای آرمانهای انقلاب ایستاده اند.

همایون رهبران در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: یکی از اتفاقاتی که در تاریخ رخ داد، پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ بود که در روز ۲۲ بهمن، نظام اسلامی تثبیت شد و انقلاب اسلامی ایران مدل جدیدی از انقلاب را به دنیا نشان داد.

وی افزود: حضور ملت ایران طی این سالها در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ثابت کرده که ملت ایران همیشه در صحنه حضور دارند، در این روز همه اقشار مختلف مردم در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب حضور پیدا می کنند و پایبندی خود را به نظام و انقلاب نشان می دهند.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: در بسیاری از انقلاب هایی که در کشورهای دیگر رخ داده، می بینیم که پس از مدتی با مشکلاتی مواجه شده و از مسیر اصلی خود دور شده اند اما انقلاب اسلامی ایران در گام دوم انقلاب محکم تر در مسیر انقلاب حرکت می کند چرا که انقلاب اسلامی ایران با انقلاب های دیگر متفاوت است.

رهبران با بیان اینکه مردم، مهمترین پشتوانه نظام هستند، عنوان کرد: وقتی ملت ایران با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنند در واقع نشان می دهند که به انقلاب پایبند بوده و هر ساله وقتی راهیپمایی ۲۲ بهمن با سال قبل مقایسه می شود، نمره بهتری می گیرد و این مورد و موقعیت در منطقه و دنیا کاملا مشهود است.

وی بیان کرد: حضور در مراسم ۲۲ بهمن ثابت می کند که ملت ایران پای آرمانهای انقلاب ایستاده اند، حتی نسل جدید که دوران انقلاب را ندیده اند با حضور پرشوری شرکت می کنند که بگویند راه انقلاب را ادامه می دهند.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: امروز دشمن همه تلاش و امکانات خود را به کار گرفته تا با هجمه و تخریب، بین ملت و نظام فاصله ایجاد کند ولی ملت ایران بی توجه به این موارد در صحنه ۲۲ بهمن شرکت می کنند و دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام می گذارند.

رهبران با تاکید بر جهاد تبیین، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در هر جلسه ای به جهاد تبیین اشاره می نمایند که باید این مهم مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام/