سردار خادم سیدالشهدا گفت: سردار سلیمانی سالها با روحیه جهادی در میدان حضور داشت و امروز همه مسئولان باید از این روحیه درس بگیرند تا بتوانند در مسیر خدمتگزاری موفق شوند.

به گزارش بازتاب بروجرد  سردار احمد خادم سیدالشهدا ظهر امروز در مراسم راهپمیایی ۲۲ بهمن بروجرد، اظهار داشت: امروز ایران اسلامی، جشن سالگرد پیروزی انقلاب را با افتخار و اقتدار جشن گرفت و نشان داد که بحران ها و توطئه های دشمن برای پیشرفت ایران نمی تواند خللی وارد کند.

وی افزود: اقتدار و پیشرفت ایران عزیز تا جایی است که در حوزه موشکی و پهبادی بسیار توانمند می باشد و هیچ کشوری جرات مقابله را با ایران ندارد و هر روز که می گذرد بر اقتدار و موفقیت های ایران افزوده می شود.

فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: علیرغم همه فتنه ها، جنگ تحمیلی، توطئه ها و بحران هایی که دشمن در طول این سالها برای کشور ایجاد کرده اما به لطف خدا، رهبر معظم انقلاب و حضور مردمی نتوانستند ذره ای از این خاک را بگیرند.

سردار خادم سید الشهدا با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم، عنوان کرد: یکی از مهمترین اهداف دشمن این است که در بین مردم خصوصا در بین نسل جوان ناامیدی را رواج دهد و نظام را ناکارآمد جلوه دهد و برای این هدف از هر راهی وارد می شود ولی امروز ایران به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دستاوردهای زیادی را به دست آورده که نمونه ان این است که از نظر نظامی چهارمین قدرت جهانی است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران بعد از گام اول انقلاب، وارد مرحله تمدن سازی شده و با افتخار در گام دوم انقلاب حرکت می کند و در این مسیر پیروی از ولایت، روحیه جهاد و شهادت سبب شده تا ملت ایران محکم تر در این مسیر گام بردارند.

وی با تاکید بر خوش اخلاقی در جامعه، بیان کرد: اخلاق خوب و نیکو سبب می شود تا بسیاری از مشکلات در جامعه کاهش یابد که در آیات و روایات به این امر سفارش بسیاری شده و باید تلاش کرد تا خوش اخلاقی در جامعه ترویج یابد.

فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: دشمن در جنگ نرم، خانواده را هدف قرار داده و با تبلیغات مسموم می خواهد گسست را بین خانواده ها ایجاد کند که در این راستا باید معنویت در بین خانواده ها ترویج یابد.

سردار خادم سیدالشهدا با اشاره به نقش سردار سلیمانی و گروه های جهادی در ریشه کردن کردن داعش گفت: رزمندگان زیادی از سراسر دنیا حول محور مقاومت و با فرماندهی سردار سلیمانی به میدان آمدند و داعش را که ساخته استکبار بود را شکست دادند.

وی خاطر نشان کرد: استکبار قصد داشت تا با استفاده از داعش بتوانند علاوه بر اینکه بر افکار و اعتقادات نفود پیدا می کند اما نیروهایی از کشورهای ایران، سوریه، عراق و لبنان گرد هم آمدند و داعش را نابود کردند.

فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه با اشاره به مکتب شهید سلیمانی، گفت: سردار سلیمانی سالها با روحیه جهادی در میدان حضور داشت و امروز همه مسئولان باید از این روحیه درس بگیرند تا بتوانند در مسیر خدمتگزاری موفق شوند.

انتهای پیام/