سردار توکلی گفت: اعتماد به غرب خانمان سوز است و این امر در برخی از کشورها دیده شد.


به گزارش بازتاب بروجرد سردار حبیب توکلی در مراسم یادواره شهدای جاویدالاثر شهرستان بروجرد که در دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: به برکت خون شهدا، ۴۳ سال است که انقلاب اسلامی ایران دبا اقتدار و سربلندی ایستاده و عظمت انقلاب هر روز بیشتر می شود که ملت ایران پرچم انقلاب را به دست گرفته و در مسیر ترسیم شده حرکت می کنند.
وی افزود: شهدا با نثار جان خود، تلاش کردند تا انقلاب به پیروزی برسد و امروز همه ما وظیفه داریم در مسیر شهدا حرکت کنیم و به وصیت شهدا عمل کنیم، شهدایی که حرکت در مسیر ولایت و انقلاب و حفظ نظام را وصیت کردند امروز باید به دقت به وصایای شهدا عمل نماییم.
جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابولفضل(ع)لرستان با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا، تصریح کرد: یکی از اقدامات بسیار مهم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهدا، برگزاری یادواره های شهداست و باید تلاش کرد تا سبک زندگی و روش شهدا به خوبی برای همه خصوصا نسل جوان تبیین شود.
سردار توکلی با بیان این که اعتماد به غرب خانمان سوز است، گفت: به خوبی می بینیم که هر کسی که به غرب اعتماد کرد، خانمان سوز شد و امروز در قضیه اوکراین این امر دیده می شود چرا که همیشه دشمن به دنبال منافع و اهداف خود بوده و قابل اعتماد نمی باشد.
وی بیان کرد: با پیروزی انقلاب که دست منفعت طلبان از کشور کوتاه شد، دشمنان تلاش دارند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند و با ضربه به انقلاب به هدفشان برسند اما ملت ایران استوار و محکم در دفاع از ارزشها و انقلاب ایستاده است.
انتهای پیام/