حجت الاسلام ماندگاری گفت:همراهی با ولایت، جهاد تبیین است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری در مراسم یادواره شهدای جاویدالاثر شهرستان بروجرد که در دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: همیشه انسان هایی که نور خدا در دل داشته باشند، پیروز هستند، در دوران پیروزی انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی، انسان هایی خالص به میدان مبارزه با دشمن رفتند و به پیروزی رسیدند.

وی با اشاره به جهاد تبیین، افزود: شهدا به خوبی این جهاد را درک کردند و در همین مسیر تا پای جان ایستادند و امام(ره) به رزمندگان و جوانان دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس فرمودند که شما جلو که می روید قطعا خدا هم هوای شما را دارد و اینگونه بود که پیروزی نصیب ملت ایران شد.

کارشناس مسائل دینی تصریح کرد: جهاد تبیین به این معناست که به خوبی به بیان حقایق پرداخت و وقتی نور ولایت در وجود انسان باشد، دشمنان و شیاطین با شکست همراه می شوند و نمی توانند ضربه ای وارد کنند.

حجت الاسلام ماندگاری عنوان کرد: در همه امورات باید همیشه خدا را به یاد داشته باشیم، این کار سبب می شود تا در مسیر الهی حرکت کنیم و فتنه های شیطان اثری نداشته باشد و امروز دشمن همه تلاش خود را به کار گرفته تا انسان را از یاد خدا و اعتقادات دور کند.

وی با اشاره به نقش ولایت در پیشبرد اهداف انقلاب و اسلام،  بیان کرد: تلاش دشمن بر این است که مردم نتوانند صدای ولایت فقیه را بشنوند، در همین راستا دشمنان دست به هر کاری می زنند، دور کردن جوانان از اعتقادات اسلامی از دیگر اهداف دشمن است که با تبلیغات مختلف برای انحراف جوانان کار می کند.

کارشناس مسائل دینی خاطر نشان کرد: ترویج سبک زندگی غربی یکی از اهداف دشمن است که سعی کمیمی کند در این روش نگهداری حیوانات را در منزل تبلیغ کند و رفته رفته جوانان از اهداف اصلی دور شوند و باید به خوبی برای جوانان بازگو شود که دشمنان برای منحرف کردن آنها توطئه هایی را در نظر دارد.

حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به قدرت پوشالی آمریکا، گفت: تکیه بر قدرت پوشالی آمریکا چیزی جز نابودی را به همراه دنبال، امروز قدرت آمریکا مانند خانه عنکبوت است و اعتماد به غرب پوچی و شکست را به ارمغان می آورد.

وی اظهار داشت: با توجه به اقتدار و عظمت انقلاب و اسلام، پرچم اسلام همیشه برافراشته است.

انتهای پیام/