حجت سالام حسینی گفت:جنگ اوکراین، عبرتی برای اعتمادکنندگان به غرب است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت‌الاسلام سید علی حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بروجرد، اظهار داشت: غرب و آمریکا تنها به دنبال منافع خود هستند و اعتماد به آن‌ها جز شکست چیزی به دنبال ندارد.

وی افزود: جنگ در اوکراین درواقع سرنوشت کشوری است که به غرب اعتماد دارد و این می‌تواند یک عبرت برای سایر کشورها باشد که تقویت کشورها در ابعاد نظامی یکی از ملزومات است.

امام‌جمعه بروجرد با اشاره به اهمیت روحیه شهادت‌طلبی ، عنوان کرد: چند روز پیش دو نفر از پاسداران انقلاب اسلامی توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند که این خون‌های شهدا سبب جوشش روحیه شهادت‌طلبی در رگ‌های ملت شده و پایه‌های اسلام و انقلاب را بیشتر تقویت می‌کند.

وی با اشاره به پیشرفت ایران در عرصه موشکی ، تصریح کرد: پرتاب ماهواره نور که توسط نیروهای توانمند و جوانان این سرزمین ساخته‌شده ، افتخاری بوده که پیشرفت ایران را در عرصه موشکی به نمایش گذاشته است و در این راستا اعتماد به جوانان می‌تواند موفقیت‌های بزرگی را رقم بزند.

حسینی افزایش جمعیت را یک ضرورت برشمرد و گفت: در راستای سیاست‌های افزایش جمعیت، مجلس شورای اسلامی، مشوق‌هایی را برای خانواده‌ها در نظر گرفته که عملیاتی شدن این مشوق‌ها می‌تواند آینده خوبی را رقم بزند.