سرهنگ سوری گفت: گسترش تفکر بسیجی اقتدار انقلاب اسلامی را به همراه دارد.

به گزارش سفیر افلاک سرهنگ مجید سوری در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر که در سینما فلسطین بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب به فرمان امام(ره) تشکیل شد که در طول این سالها بسیج و سپاه با تاسی از سید الشهدا(ع) برای دفاع از اسلام و ارزشها ایستاده اند.

وی با اشاره به ترویج تفکر بسیجی افزود: رزمندگان اسلام با دارا بودن تفکر بسیجی در هشت سال جنگ تحمیلی حضور داشتند و این ایستادگی امروز به الگویی برای بسیاری از کشورهای جهان تبدیل شده و با این تاسی، سبب شده اند تا استکبار جهانی رو به زوال برود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: در طول این سالها بسیج در عرصه های مختلف محرومیت زدایی، سازندگی، عرصه فرهنگی، علمی و در ایام کرونا نیز نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و همین تفکر بسیجی سبب شده تا با گسترش آن، انقلاب همچنان استمرار داشته باشد.

سرهنگ سوری عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یکی از پدیده های منحصر به فرد بود که علیرغم همه توطئه های دشمنان اما همچنان روز به روز با اقتدار پیش می رود که اهداف انقلاب از اهداف امام عصر(عج) نشات گرفته است.

وی بیان کرد: بسیج و سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران هستند که در طول این سالها با جان و دل در راه دفاع از انقلاب در همه صحنه ها و میدانها حضور داشته اند و همیشه گوش به فرمان مقام معظم رهبری آماده خدمت هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر شناخت انقلاب، خاطر نشان کرد: باید تلاش کرد تا انقلاب و دستاوردهای آن برای نسل جوان بیشتر بازگو شود و لازمه دفاع از انقلاب، شناخت انقلاب است.

انتهای پیام/