یاسینی کیا گفت: 2 پایگاه علمی در سطح پایگاه های بروجرد تشکیل شد.

به گزارش بازتاب بروجرد غلامرضا یاسینی کیا در مجمع بسیج شهرستان بروجرد اظهار داشت: بهترین اقدام در جامعه، خدمت به مردم است که خدمت به مردم، همان مبارزه با استکبار جهانی است.

وی افزود: در راستای شناسایی و رفع مشکلات، هیات های اندیشه ورز شکل گرفت که به عنوان یک فرصت مشکلات را شناسایی و برای رفع آنها اقدام کرد، از سال ۸۶ این هیات ها شکل گرفتند و در بروجرد یکی از برکات این هیات ها، تشکیل قرارگاه پشتیبانی از تولید و رفع موانع است و این قرارگاه توانسته برخی از مشکلات چند ساله در برخی از واحدهای تولیدی را شناسایی و حل کند که این اقدام موجب تحول شده است.

مسئول مرکز رشد بسیج شهید چوبکار بروجرد تصریح کرد: هیات های اندیشه ورز از بدنه مردم هستند و تلاش شده از افرادی در این هیات ها استفاده شود که دارای تفکر بسیجی هستند و دغدغه رفع مشکلات را دارند که مشکلات پس از شناسایی، در این مجمع مطرح می شود که با استفاده از راهکار برطرف شود.

یاسینی کیا عنوان کرد: در بحث علم و پژوهش باید جوانان و نخبگان وارد میدان شوند و معاونت پژوهشی سپاه همانگونه که در تکنولوژی وارد شده و برای نظام اقتدار ایجاد کرده است، این معاونت در حوزه علمی هم وارد شده تا اقتدار را در این حوزه نیز مضاعف نماید.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت دانشجیوان نخبه گفت: با همکاری و هماهنگی دانشگاه ها، تلاش شده تا هم دانشجویان را در این مسیر قرار گیرند و هم از ظرفیت علمی از اساتید به عنوان استاد راهنما استفاده شود که گام های بلند و دستاوردهای بزرگ انقلاب به واسطه مخترین و جوانان است.

مسئول مرکز رشد بسیج شهید چوبکار بروجرد تصریح کرد: امسال ۱۱۵ نفر با این مرکز رشد ارتباط برقرار کردند و اختراعات خود را در مسیر ثبت قرار دادند.

یاسینی کیا خاطر نشان کرد: مجموعه معاون پژوهشی سپاه این آمادگی را دارد که در زمینه علمی و فنی هر صنعت یا  هر کارخانه و اداره ای مشکل داشته باشند نیروهای مستعد داریم و این مجموعه فی سبیل اله خدمت می کنند تا مشکل فنی و علمی ادارات و واحدهای را برطرف شود.

وی بیان کرد: در همین راستا هشت شرکت دانش بنیان در مرکز رشد فعالیت دارند، همچنین راه اندازی دو پایگاه علمی در سطح پایگاه ها از دیگر فعالیت ها در این بخش می باشد.

انتهای پیام/