حسنوند گفت: کاروان خودرویی جشن نیمه شعبان در بروجرد برگزار می شود.

احمد حسنوند در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان، اظهار داشت: یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان نیمه شعبان است که برنامه های مختلفی برای امروز در نظر گرفته شده که در بروجرد اجرا شود.

وی افزود: یکی از برنامه های امروز در بروجرد، برپایی کاروان خودرویی در سطح شهر است که با حضور شهروندان انجام می شود، همچنین توزیع بسته های معیشتی و اهدای جهیزیه در این روز به نیازمندان اهدا می گردد.

فرمانده سپاه بروجرد تصریح کرد: برپایی ایستگاه های صلواتی، طبخ و توزیع غذای گرم در بین خانوارهای محروم، تجلیل از فعلان عرصه مهدویت، ذبح گوسفند و توزیع گوشت در بین خانوارهای نیازمند، برگزاری مسابقات نقاشی و اجرای سرودهای خیایانی از دیگر برنامه های امروز در بروجرد می باشد.

حسنوند گفت: امروز در فضای مجازی نیز تولید محتوا و نشر در شبکه های اجتماعی با محوریت نیمه شعبان انجام می شود و اجرای پویش های مجازی با موضوع مهدویت بخشی از برنامه های در نظر گرفته به مناسبت این روز بزرگ است.

وی بیان کرد: همه ارادتمندان و عاشقان اهل بیت(عج) و منتظرات منجی عالم بشریت تلاش می کنند تا در این روز ارادت خود را به مولا نشان دهند.

انتهای پیام/