گودرزی گفت: امروز وظیفه ما امید بخشی به مردم بوده و در گام دوم استفاده از ظرفیت‌ها تاکید شده است.

به گزارش بازتاب بروجرد عباس گودرزی در مراسم افتتاح کارخانه شیرخشک اظهار داشت: به آینده امیدوار هستم و علیرغم تلاش دشمن که وانمود می کند ملت ایران به بن بست رسیده اند ولی اینگونه نیست و شاهد امیدهای زیادی هستیم، برخی دچار تردید شده بودند و به تبلیغات دشمن توجه می کنند اما نه تنها به انقلاب به بن بست نرسیده بلکه چهل سالگی اول را دیدیم و وارد گام دوم شدیم و از موانع عبور می کنیم.

وی افزود: امروز وظیفه ما امید بخشی به مردم است و در گام دوم استفاده از ظرفیت‌ها تاکید شده که به نظر می رسد باید بخشنامه شود هر مدیری در حوزه خود ظرفیت های دست نخورده را پیدا و شناسایی و فرصت هایی که از آن غافل بودیم احیا شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز این مکان مصداق همان است، ۳۲ سال این مکان رها شده بود و با پیگیری های لازم ابن فرصت مغفول مانده به یک ظرفیت تبدیل شده است و بستری خواهد بود برای فازهای بعدی که با فراوری و تولید ۱۰ محصول یک فرصت ارزشمند است و شاهد برداشتن گام های بعدی باشیم و با توجه به تولید شیر، شاهد ایجاد صدها فرصت شغلی خواهیم بود.

در ادامه محسن محمدی مدیر عامل هلدینگ صنایع عمومی تامین اظهار داشت: هلدینگ صنایع هم در حوزه دامپروری و کشاورزی و زنجیره مرتبط سرمایه گذاری کرده و امروز این واحد تولیدی، زنجیره را تکمیل می کند.

وی افزود: هم اکنون در این واحد تازه تاسیس شده، بسیار درخواست هایی داریم از کشورهای دیگر به دلیل کیفیت بالا برای صادرات محصول که در حال بررسی است.

محمدی گفت: این واحد به دست پرتوان جوانان همین منطقه ایجاد شد و برکاتی را به دنبال دارد که به اشتغال کمک می کند و سودآوری بالایی هم دارد.

وی بیان کرد: هم مسئولیت اجتماعی کار انجام شد و هم در حوزه سودآوری موثر است که این روند به سرعت ادامه دارد و در ادامه این برنامه فازهای بعدی هم در دست بررسی است که با هماهنگی شستا انجام و سودآوری را مضاعف می کند.

انتهای پیام/