گودرزی گفت: ظرفیت نخبگان و جوانان توانمند و تکیه بر قابلیت ها و شایستگی های کلیدی این کشور می توان در حوزه تولید جهش بزرگی را محقق می کند.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: در ادامه نامگذاری های سال، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، شعار سال جدید را تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری نمودند که این شعار حاکی از اهمیت تولید است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از تولید، ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است، افزود: اگر می خواهیم در برابر تحریم ها مقاوم باشیم و تحریم ها را بی اثر کنیم، لازمه این امر، قوی کردن اقتصاد و تقویت تولید داخلی است و این مهم سبب می شود تا کشور در برابر تکانه های بیرونی آسیب نبیند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه دشمنان با تغییر روش ها و شیوه های مختلف در جهت تعامل با ما باشند، درد اقتصاد را به صورت اساسی دوا نمی کند بلکه درمان اصلی اقتصاد در کشور ما، تقویت تولید داخل است.

گودرزی بیان کرد: در همین راستا هرچه مهارت افزایی بیشتر شود و با نگاه دقیق و تخصصی و علمی و بهره گیری از دانش در صنعت و تولید گام برداشته شود، طبعا شاهد بهره وری بیشتری خواهیم بود.

وی بیان کرد: با اتکای به اقتصاد دانش بنیان می توان راه طولانی را یک شبه طی کرد و به پشتوانه ظرفیت های درونی کشور و همچنین ظرفیت نخبگان و جوانان توانمند و تکیه بر قابلیت ها و شایستگی های کلیدی این کشور می توان در حوزه تولید جهش بزرگی را محقق نمود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امسال مقام معظم رهبری نگاه دانش بنیان را مورد توجه قرار دادند که این نگاه توجه و تمرکز بر مهارت افزایی را نشان می دهد. بنابراین بهره گیری از دانش در تولید و حرکت به سمت تولید مبتنی بر دانش، سبب می شود تا به اهدف بزرگی در اقتصاد برسیم و اهتمام به این امر منجر به توسعه اشتغال می شود.

وی گفت: اشتغال آفرینی محصول حمایت از تولید است و حمایت از تولید با نگاه دانش بنیان، قطعا ارزش افزوده بیشتری را به دنبال دارد.

گودرزی با اشاره به افتتاح کارخانه شیر خشک بروجرد در روز پایانی سال ۱۴۰۰ افزود: این امر بهار نیکویی را برای شهرستان بروجرد رقم خواهد زد تا در ادامه حمایت از تولید با نگاه دانش بنیان و توسعه اشتغال بتوانیم شاهد افزایش امید در زندگی مردم و پیشرفت کشور عزیزمان باشیم.

انتهای پیام/