گودرزی گفت: بافت های فرسوده نیازمند توجه ویژه هستند.

به گزارش بازتاب بروجرد عباس گودرزی در جلسه بازآفرینی شهری که با حضور آئینی مدیر عامل شرکت بازآفرنیی شهری ایران در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: امروز مردم رایحه خوش خدمت را احساس می کنند و خدمت به مردم و رضایتمندی مردم از خدمات، رضایتمندی از نظام است.

وی افزود: درست یا غلط، بافتی شکل گرفته و شایسته است که شهرداری به آنها خدمات مورد نیاز را ارائه دهد و می طلبد که عنایت خاصی به بافت های فرسوده صورت گیرد تا این افراد طرح خدمت را بچشند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است اقدامات خوبی برای امامزاده جعفر(ع) صورت گیرد تا شاهد تحرک این پروژه فرهنگی باشیم.

در ادامه وحید کرم الهی مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: طرح بازآفرینی شهری در پنج شهر استان در حال اجراست و سهم بروجرد در این طرح ۳۴ درصد است که برای هر واحد مسکونی در بافت های مسکونی تا ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان تصریح کرد: همه دستگاه ها همکاری لازم را داشته باشند تا بتوان اقدامات لازم را در این محلات انجام داد.

در ادامه یحیی عیدی بیرانوند شهردار بروجرد افزود: در بروجرد ۲۶۴ هکتار بافت فرسوده وجود دارد. همه سطح شهر نیاز به آسفالت دارد، از دیگر پروژه های مورد نیاز به بررسی، امامزاده جعفر(ع) است که جایگاه خاصی دارد و در شان مردم نیست که وضعیت آن اینگونه باشد و ما حاضریم به صورت مشارکتی آزادسازی کنیم.

انتهای پیام/