فریادی گفت:نیروهای مسلح در تولید تجهیزات نظامی به خودکفایی رسیده اند.

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ عبدالعلی فریادی در مراسم رژه روز ارتش در بروجرد اظهار داشت: طی این سالها ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر نیروهای مسلح در عرصه های مختلف نظامی، حوادث و سایر عرصه ها نقش آفرینی کرده است.

وی افزود: با گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران، رهبر معظم انقلاب اسلامی با رهنمودهای خود موفق شده که نظام جمهوری اسلامی ایران را با اقتدار حفظ نماید و پشتیبانی مردم و حضور نیروهای مسلح بر قدرت ایران افزوده است.

فرمانده مرکز آموزش مهندسی بروجرد تصریح کرد: ملت ایران طی این سالها همیشه در صحنه های مختلف حضور داشته اند و همین سبب شده تا دشمن جرات نداشته باشد که فکر تجاوز به این آب و خاک را در سر بیندازد.

سرهنگ فریادی روحیه شهادت طلبی را یکی از مهمترین ویژگی های بارز نیروهای مسلح برشمرد و گفت: ایثار و شهادت طلبی نیروهای مسلح سبب شده تا برای عزت، اقتدار و سربلندی ایران عزیز آماده جانفشانی باشند و در هر شرایطی که نیاز به حضور نیروهای مسلح باشد آماده خدمت به مردم هستند.

وی با بیان این که همه تجهیزات نیروهای مسلح توسط فرزندان همین سرزمین در داخل کشور تولید می شود، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، وابستگی به کشورهای دیگر برای تهیه تجهیزات نظامی کنار گذاشته شد و امروز نیروهای مسلح در این زمینه به خودکفایی رسیده اند.

انتهای پیام/