حجت الاسلام حسینی گفت: سپاه پاسداران مظهر خدمت رسانی به مردم و محرومان است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد با اشاره به  سالروز تاسیس سپاه افزود: از ابتدای تشکیل سپاه تاکنون، این نهاد خدمات زیادی را در بخش های مختلف به مردم ارائه داده است و همین خدمات رسانی به مردم و خنثی کردن توطئه های دشمنان سبب شده تا سپاه خاری در چشم دشمن باشد.

وی با اشاره به توهین به قرآن، اظهار داشت: در سوئد فردی اقدام به سوزاندن قرآن می کند که در واقع این توهین و این اقدام نشان دهنده دشمنی آنها با مسلمانان و اسلام است و این اقدام به شدت محکوم می شود.

امام جمعه بروجرد به شهادت دانش آموزان افغانی اشاره کرد و گفت: در افغانستان جوانان روزه دار را به شهادت می رساند که نشان دهنده خباثت دشمن است، دشمنان با ترور و انفجار و حمله به مساجد در واقع قصد ایجاد تفرقه را دارند و همه این اقدامات آنها ناشی از دشمنی آنان با اسلام است و تفکرشان این است که با اقدامات این چنینی می توانند به هدفشان برسند.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که وضعیت آب مناسب نیست افزود: با توجه به کاهش بارندگی ها، وضعیت آب مناسب نیست و می طلبد متولیان اقدامات و برنامه ریزی لازم را برای جلوگیری از خاموشی ها و قطع آب انجام دهند و از سوی دیگر مردم هم در مصرف آب و برق صرفه جویی نمایند.

وی شب های قدر را بسیار ارزشمند برشمرد و گفت: این شبها فرصتی برای استغفار است و باید تلاش کرد تا از هر لحظه این ماه بهره برد.

امام جمعه بروجرد در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه، خواستار برخورد جدی با اراذل و اوباش شد و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی اجازه ندهد این افراد عرض اندام کنند و سبب رعب و وحشت شهروندان گردند لذا می بلد با جدیت و قاطعیت با انها برخورد شود و به مجازات برسند.