منعمی گفت: شعار دولت سیزدهم کمک به مردم و تحقق اهداف و ارزش‌های انقلاب است.

به گزارش بازتاب بروجرد مجید منعمی در رزمایش جهادگران فاطمی که در سپاه بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: کار جهادی برخاسته از ایمان است و یک بعد آن، حضور در میدان جنگ است که در دفاع مقدس دیدیم جوانان زیادی در میدان حضور داشتند.

وی افزود: جهاد در راه خدا و کاری که جهادگران انجام می دهند در واقع موهبتی است که خدا به کسانی که لیاقت دارند عطا می کند و هر کسی در عرصه جهاد باشد توفیق بسیار بزرگی است.

فرماندار بروجرد با اشاره به جهاد در عرصه های مختلف، عنوان کرد: امروز جهاد فکری، عملی و جهاد تبیین داریم که جهاد تبیین به جهت اینکه رهبری به این موضوع اشاره کرده است، بسیار مورد نظر قرار دارد، جهاد به معنی مبارزه است و معنای این کلمه حرکت مستمر در مواجهه با دشمن و حرکت جهادی برای محرومیت زدایی بوده و در اینجا دشمن همان مشکلاتی است که وجود دارد و جهادگران برای این امر تلاش می کنند.

منعمی بیان کرد: بعد اساسی جهاد، خودسازی است و کسانی که در این راستا تلاش می کنند، بیش از آنچه که خادم محرومان هستند، به خودشان خدمت می کنند و این افراد برای کسب رضای خدا در این مسیر حرکت کرده اند.

وی بیان کرد: جهادگران در مسیری هستند که اول به خودشان و بعد به دیگران خدمت می کنند و این عرصه مقدسی است.

فرماندار بروجرد با اشاره به فعالیت دولت انقلابی افزود: شعار دولت سیزدهم، دولت مردمی است و به معنای کمک مردم برای تحقق اهداف و ارزش‌های انقلاب است و گروه های جهادی که عصاره مردم برای خدمت رسانی هستند اضافه شوند به جریانی که برای تحقق اهداف انقلاب تلاش می کنند و الگویی که از هشت سال دفاع مقدس داریم و این گروه ها کمک می کنند به تحقق ارزش‌های انقلابی که امامین انقلاب تاکید کردند.

منعمی افزود: همه کمک کنیم که ارزشها و آرمان‌های انقلاب حفظ شود و با تلاش جهادی این مهم محقق می شود.

انتهای پیام/