25 مربی عقیدتی سیاسی سپاه بروجرد تجلیل شدند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام محمد پیریایی کارشناس دینی در مراسم تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه بروجرد که در حسینیه ثاراله برگزار شد، اظهار داشت: امروز با تهاجم ترکیبی دشمنان روبرو هستیم، تهاجم ترکیبی دشمنان به دنبال تهاجم فرهنگی رخ داده که با سیاست حکیمانه باید این تهاجم را نیز خنثی کنیم.

وی افزود: امروز دشمنان بسیاری از ویروس های بدتر از کرونا را در شبکه های اجتماعی رها کرده اند که باید مراقب باشیم تا تهاجم ترکیبی دشمن را مهار کنیم.   

کارشناس دینی تصریح کرد: بی بند وباری در جامعه مانند بی حجابی و بد حجابی زن و مرد نشانه ضعف اعتقادات دینی است که فکر می کنند بهشت و جهنمی وجود نداشته باشد.

حجت الاسلام پیریایی گفت: علوم باید تکرار شود تا در ذهن جا بگیرد و برای یاد گرفتن علم باید هزاران بار تکرار شود اما عقیده یعنی پذیرفتن ولایت خدا به عنوان خالق بشر و همه کاره عالم هستی، اگر خدا را شناختم ولایت و سرپرستی اور را می پذیریم و امر و نهی خدا را می پذیریم.

وی با اشاره به هفته بزرگداشت معلم و نقش شهید مطهری، بیان کرد: شهید مطهری عقیده و سیاست را به هم وصل کرد، سیاست یعنی تدبیر حکیمانه حال حاضر برای آینده با درس گرفتن از گذشته که در این راستا سیاست یک تدبیر حکیمانه است که همه به آن نیاز دارند.

در پایان این مراسم از ۲۵ نفر از مربیان عقیدیتی سیاسی سپاه بروجرد تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/